Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont a Facebook-on és nem működik az eladónak pedig nincs már meg a profilja, a telefonnak nincsenek meg a papírjai

2023. jan. 22. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az esetben semmit nem tudsz csinálni sajnos.

Max annyit, hogy legközelebb nem veszel így telefont.

Ezt hívják tanulópénznek.

2023. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nyitsz egy új profilt

2. eladod a mobilt

3. törlöd a most már felesleges profilt

2023. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milyet fogsz eladni, csak hogy ne én vegyem meg véletlenül

:)

2023. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Átvertek, de miért nem személyesen vizsgáltad meg? Miért nem kértél róla adásvételit? ezek alap dolgok használt eszközöknél... Tanulópénznek jó lett.


Én azt tanácsolom hogy ha használtan veszel telót az eladójával menjetek be egy gsm bolta és ott kérjetek egy diagnosztikai tesztet a telóra. Ha minden okés akkor megveszed a telefont és kifizeted a diagnosztika árát (párezer forint) ha nem jó valami a telóval akkor meg a párezres diagnosztika díjat fizeted ki és az eladót meg elküldöd melegebb éghajlatra :)

2023. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azt aki normálisan próbál válaszolni?Erre élveztek hülyegyerekek?
2023. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# mi ez a többes szám?

ha jól látom egy mínusz van.

2023. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!