Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinàljak hogy szakitsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak hogy szakitsak a pàrommal? Szerintetek milyen az amikor azt mondja mulkor is te fogtàl vissza? Szerintetek milyen az amikor azt mondja hogy szeret ölelget puszilgat és ha fel jön a babatéma akor képes lenne szakitani , elhagyni..

Figyelt kérdés

Szàmomra az az igazi aki előtt nincs semmi féle akadàly

Én szeretnék babàt de ő nem 22 évesek vagyunk , az anyagi helyzetek is megvannak hozzà

Egyik pillanatba ezt mondja a másikba màst , sajnos a szüleire munkatársakra hallgat meg a gyakori kérdésre😂

Szàmomra a 22 éves kor az ideàllis a gyerek vállaláshoz..

De ezért kêpes lenne elhagyni és 5 éve együtt vagyunk nemis 5napja , tudom most jönnek a rosszindulatu kommentek igen nem vagyunk elkésve csak de egy érzem hogy màr szeretnék anya lenni , szerintem a pàrom szüleinek nem igy kéne gondolkodniuk 50és65évessen meg nem kéne a fiukat befolyàsolni mondjuk a fia meg szànalmas ha nemtud sajàt döntést hozni , meg hitegetni tud csak , ugyis annyire széttörte a szivemet màr,annyira érzékeny depis làny lettem😑annyira nyomasztó érzés van bennem😢😢



#Hogy engedjem el? #Nekem ő az első szerelmem
2021. dec. 11. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüleire hallgat, sem másra, csak nem akar gyereket, ez ennyire egyszerű.


Rossz ember lesz ettől? Nem, nincs ezzel semmi gond, itt az a nagy parasztság ha hiteget és húzza az időt.


"De ezért kêpes lenne elhagyni"


Teljesen mindegy mennyi ideje vagytok együtt, ha szakítási okokról beszélünk, ez az egyik legsúlyosabb és legvalódibb, ami létezik. Persze hogy szakítana ha teljesen más elképzelésetek van az életben, a gyerekkérdésben egyezés kulcsfontosságú egy kapcsolatban.


Abszolút jó döntést hozna ha azt mondaná hogy legyen vége, de gondolom közben folyamatosan bűntudatot ébresztesz benne és hibáztatod, ami miatt nagyon megnehezíted hogy meg is tegye.


Csak mondom hogy nem csak őt szivatod ezzel, hanem magadat is, méghozzá nagyon csúnyán. Még csúnyább lesz ha belekergeted egy gyerekvállalásba amit nem akart, már készítheted is akkor a túlélési terveidet, mert nagyon korán egyedülálló anya leszel.

2021. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
hát ha ő nem akar babát, akkor minek is vagy vele?
2021. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
te sem vagy legélesebb kés a fiókban...
2021. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert eddig hitegetett ez most nemrég derült ki hogy nem akar, eddig hitegetett,és azt is szokta csinálni hogy ràfekszik a hasamra és én ezt nem szeretem mert egykor azt mondta hogy itt lesz a kisbabànk, és azért is meg akarja fogni de én nem engedem neki mert én mindent elhittem neki és akkor amikor mondta hogy akar akkor mindent elhittem és jol esett, ezis direkt csinàlja most màr szerintem mert tudja hogy szeretnék szerintem ő azt élvezi ha sirok és megtud bàntani😢😢
2021. dec. 12. 06:35
 5/12 A kérdező kommentje:

Az anyukája mondja direkt hogy jolenne màr egy unoka ide az autóba(akor vettunk egykocsit és arr amentünk a szülei felé)

De előtte megkérdezte tőlem hogy nem veszekedtek?(nyàlas hangon)Mondom hogy nem , megvagyunk szépen utàna odanéz az autó hàtsó ülésére és mondja jajj már jo lenne egy unoka, megvenném neki az egész pepcot🤦de ezt azért mondta hogy összeuszitson minket, mert ezen a babatémàn szoktunk veszekedni a szülei sem akarjàk hogy legyen csak direkt mondják, aztàn 50-65 évessek, utàna meg kitett az anyukàja a facebookra egy babàs képet, amint veszekedtünk a pàrommal egyből leis törölte😂utána ràmirt hogy mizujs mert gondolom a fia megirta hogy veszekedtünk és utàna meg irja hogy jajj neveszekedjetek felejtsem el a baba témàt ilyet nekem nemondjon aki depis meg akar gyereket🤦mert nem fogok 30évesen szülni🤦tudom nem vagyok elkésve de akkor is

Csak azt nem értem akkor minek a francnak hozza szóba az anyja is a babatémàt , holott nem is vàgynak ennyi időssen egy unokára😑pàrom mamàjàt sajnàlom még mert van pàromnak egy 18éves huga az biztos nem fog még szülni , szegény mamàjuk 80év körül van biztos nem làthassa majd az unokàit , meg a pàrom apukàjàt sajnàlom 65 éves most , ha a páromnak valaha ha lessz gyereke ha tőlem ha màstól màr alig làssa majd ha meg éli főlleg ebben a vírus helyzetekben is.majd mire 40éves lesz pàrom gyereke lessz viszi majd a szüleihez szegény gyereket majd kiesik a kezükböl olyan öregek lesznek, vagy nem is làssák majd jól a gyereket😑majd akkor bànjàk meg hogy jolett volna egy unoka elöbb is ..

2021. dec. 12. 06:58
 6/12 A kérdező kommentje:

Én màr nem mondogatom neki a babatémàt, lessz ami lessz

Csak fàj hogy eddig hitegetett végig ezt ha az elején mondta volna akkor szóban sem àlltam volna vele🤦 eddig én voltam az aki sírt érte , szeretem ugyis hogy bànt engem főzök , mosokrá

De én azt nem fogadom el hogy a rongy babàjànak nézzen mert ezt nem nagyon lehet nevezni kapcsolatnak ja és együtt is élünk , nelegyek jó egy kis puszira meg egy ölelésre mert szinte màr a testi kapcsink is meg szünt😑 aztàn ahányszor szakit soha nem akar szakitani csak mondja inkàbb ő fél hogy én dobom..

2021. dec. 12. 07:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg lakótàrsnak ne nézzen..
2021. dec. 12. 07:25
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Szegény, nagyon sajnállak, hogy ez történt veled! :(

Egyátalán nem érdemel meg téged! :(

Ha van kedved írj és szivesen beszélgetek veled! 😊

24/F

2021. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem sem érdemel meg

Csak szinte lakótàrsnak néz😑🙁

És még amit szeretnék azt sem engedi sokszor , csak mindig azt legyen amit ő akar, amit én akarok az nemlehet, én nagyon csajos lány vagyok, imàdom a sminket imádom a szoknyàt és a magassarkút is , és ő abba is beleszol hogy mit vegyek fel hogy sminkelhetem magam , netegyek fel rúzst.szoknyàt ne vegyek fel, annyira lehuzza az önbizalmamat is persze amit én szeretnék azt nem adja meg nekem, akkor nekem miért kell beleszolni hogy mit hogy veszek fel? Ugyse leszünk együtt sokàig semmi komoly dolgot nem akar tőlem😑akkor minek kell megmondja nem a bàbuja vagyok meg a rongy babája akit dob ha meg un igyis csak 5 évemet elpocsékoltam mert hittem neki🙁 jóhülye vagyok énis csak az a baj hogy nekem ő az első szerelmem😑🤦

2021. dec. 12. 10:30
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts vele
2021. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!