Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 mini vagy iPhone 13...

IPhone 12 mini vagy iPhone 13 mini?

Figyelt kérdés

Mennyivel birja tovább a 13 mini akkumulatora ? Kiváncsi lennék egy felhasználó válaszára aki nap mint nap használja a telefont vegyesen 4g-n és Wi-Fi-n is. A telefonteszteken a sima se is jól birja ami szerintem unreális mert ha csak temple run és youtube videón teszteli az ember az nem olyan megterhelo mintha valaki egésznapos használat mellett teszteli.

Ha tudna valaki csatolni akkumulátor hasznalat fotot annak nagyon tudnak örülni !

Köszönöm a választ!



2023. jan. 22. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
12 mini nem tudom hogy bírta, de nekem a 13 mini egész jól. Most is épp 39%-on van
2023. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyit hasznalod egy nap? Hány órát?
2023. jan. 22. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a telefon szerint átlagosan napi 5 órát ír. Nem tudom, hogy számolja. Egy jó 3 óra Spotify biztos van benne, meg egész nap Messengeren kommunikálok, plusz egy kis játék és sokat netezek is (fórumozás). Hajnal fél 5 körül leveszem a töltőről és olyan este 8-kor rakom fel újra.

Ha épp nem megyek dolgozni akkor a MyTuner rádión hallgatok rádiót, de ez speciel az elmúlt két hétben rohadtul szívja az aksit. Délre simán leesik majd 50%-ra a töltés.

2023. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ettől féltem. Akkor maradok a 13-nál. Annál nekem a napi maxom eddig 8 ó 37 p volt, ami jó ugyan viszont nagy a telefon.

Szeretnék egy masodlagos telefont ami kisebb ezért gondoltam a 13 minire.

Ha kibirna egy napot az aksija lazan akkor a világ legjobb telefonja lenne.

Köszönöm az infókat!

2023. jan. 23. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap speciel amikor leírtam, hogy 39%-on van akkor raktam töltőre. És a tegnapi képernyőidőt kerek 5 órára írta. Szóval innen még 3-4 órát biztos tud hozni. Minden este töltőre teszem a telefont, még akkor is ha amúgy alig használtam pl. volt 2-3 órás képernyő idővel töltött napom amikor kb. csak messengeren válaszoltam üzenetekre és telefonáltam egy kicsit.

Pár havonta van 1-2 olyan nap amikor megállás nélkül megy a navigáció a telefonon (mást olyankor nem igen használok rajta), akkor simán megvan 9-10 óra kijelző idő is úgy, hogy akkor még 18-22% körül mozog az aksi.

Nekem eddig gond nélkül hozta az napi üzemidőt, bár azt elismerem, hogy lehet más felhasználási szokások mellett karcsú tud lenni ez az aksiméret.

2023. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12
2023. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!