Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 13 mennyivel jobb...

Az iphone 13 mennyivel jobb mint a 11 es?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Jobb kérdés hogy miben nem.

A 11 egy elég rossz csúcstelefon volt a maga korában is, Apple ott kicsit lemaradt a konkurenciával szemben, a 12-vel behozták rendesen.

A 13 már csak kis ráncfelvarrás volt, de a 11-hez képest klasszisokkal jobb telefon.

Jobb kijelző, kamera, erősebb SoC, jobb üzemidő és kicsit kompaktabb méret(ami szerintem jót tett a szériának).

Szóval megéri a váltást mindenképpen.(12-ről nem feltétlen)

2023. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

"A 11 egy elég rossz csúcstelefon volt a maga korában is"

Annyira hogy nem is volt csúcstelefon sosem. A 11 Pro Max volt akkor a csúcstelefon ami még a 11 Pro-nál is jobb volt.


A többiben kb igazad van.

Ha a kettő kötül kell választani, akkor egyértelműen a 13!

2023. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2.Annyit fűznék hozzá hogy a mainstream-ben inkább számított a sima 11 csúcstelefonnak.

A 11 Pro inkább 11 Mini volt, a többi pedig elég nagy volt azon a vonalon.

Eladásokból látszik is, jelenleg való igaz a 14 Pro a csúcstelefonjuk.(a max vonal szerintem sosem az, inkább olyan nagyra nőtt telefon, rétegigény)

2023. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem volt sosem csúcstelefon és nem is számított annak fogd már fel!


"A 11 Pro inkább 11 Mini volt"

Nézz már meg egy összehasonlítást!


"Eladásokból látszik is"

Persze, mert 3 évvel tovább árulták a 11-et mint OLCSÓÁJFÓNT!


"a max vonal szerintem sosem az"

orvos látott? :D

tragédia...

2023. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem nem volt iphon om és tanácsot akartam kérni akkor a 13 as a befuto
2023. jan. 21. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4.Fogalmam sincs miért engednek meg az embereknek maguknak ilyen hangnemet, amikor anonim oldalon vannak és tulajdonképpen azt sem tudják kivel beszélnek.

Szóval ezt én jobban nem kommentelem.(nem mellesleg ismerem az iPhone vonalat, ismerem az eladásokat is szóval nem szükséges kioktatni)

2023. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, XR leváltása után a 11 volt a legtöbbet eladott telefon, nagy zseni aki szerint a 11-es rossz termék volt 😃
2023. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!