Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót tanácsoltok 10 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Nem árt, ha sokáig bírja, illetve előnyt jelentene, ha vmennyire cseppálló lenne. Tudom lehet nagyok az elvárások ennyi pénzért, de hátha 😂 A remény hal meg utoljára! 😆

(Samsung Galaxy A72)



2023. jan. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
10-ert semmilyet, hat meg ha igenyeid is vannak...
2023. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Maxell b13-twb van kb. egy éve. Nem a legkiemelkedőbb a hangzása, de buszon, vonaton, edzés, főzés stb. közbeni zenehallgatásra bőven jó. Aksija is elég szépen bírja, naponta 2-3 órát használom, azon kívül tokban tartom és heti 2-3 töltés elég neki (ettől függetlenül én töltöm minden nap).

Ha esetleg +3-4000ft belefér, akkor még a realme buds t100-at tudom ajánlani. Azt is nagyon szerettem, kicsit talán a hangzása is jobb volt mint a fentié és az aksija is tovább bírta, csak sajnos elhagytam

2023. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használtan keresel :) Persze előtte fertőtleníted. Az aksi állapota meg a legtöbb esetben lutri :(
2023. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 ezerért vezeték nélküliből nem tudom, milyen minőséget kapsz a gyakorlatban, viszont ez tűnik a legjobbnak, amit találtam:


[link]

2023. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!