Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Almás szeretnék lenni, viszont...

Almás szeretnék lenni, viszont nagyon nincs tapasztalatom benne. Honnan vegyek hozzá kiegészítőket ami meg is éri?

Figyelt kérdés

Iphone 12 vagy 14en gondolkozom.

A telefont szolgáltatótól veszem részletre, tehát nem vagyok gazdag, nem szeretnék nagyon költekezni.

Szeretnék venni mellé adaptert és fülest-tokot-üvegfóliát

Nyilván normális árak mellett mert nem fogok fülesre kidobni 200 ezreket.

Tok max 15-20k (ez is írtó drága de na)

Honnan lenne érdemes ezeket megvásárolni?


Milyen fülest ajánlotok? Nem kell almásnak legyen, viszont Bluetooth-osban gondolkozom. Honnan vegyem meg a kiegészítőket ha a szolgáltatónál nincsen eladó kieg.?


2023. jan. 23. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Apple 14 pro-m van, imádom.
2023. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem teheted meg, minek akarsz "almás" lenni?

Persze a te dolgod, azt csinálsz amit akarsz, de miért ragaszkodsz hozzá?

Én aláírom, van egyfajta kisugárzása az apple cuccoknak, de nem kell ezt erőltetni. Szerinted megéri egy 5-600 ezres telefon az árát? Nyilván hogy nem éri meg! Ha valaki megteheti hogy kifizet ennyi felárat a márkáért, egészségére, jó cuccok nagyon. De annyit nem ér hogy az ember adósságba verje magát, és hiába részletre, de kicsengeted azt a 600k-t. Nekem az évek alatt sok csúcstelóm volt, köztük egy iphone 13pro. Az volt magasan a legdrágább persze. De hülyén éreztem magam vele, annak ellenére hogy imádtam, folyton az jutott eszembe mikor kézbe vettem, hogy ez nem én vagyok. Meg is váltam tőle szerencsére jó áron, és most egy Samsung s21 fe-m van, ami teljesen korrekt cucc, nem is volt horror ára. Szerintem gondold át ezt még egyszer, tényleg az kell hogy 600ezres telóval mászkálj, közben meg azon gondolkodj hónap végén hogy miből fizeted ki a számlákat?

Az Apple cuccok pénzeseknek valók! (Legalábbis itt Magyarországon)

2023. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 évre tervez, akkor az havi 10.000.- ft.
2023. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazából bárhol megveheted a kiegészítőket. Van rengeteg webshop ahol van rá tok, az egész olcsótól a méregdrágáig. Nekem egy ESR szilikon tokom van, meg egy ESR fóla.

Adapter minek kell?

2023. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Én meg azt hittem tiszteletreméltó zöldséges akarsz lenni, erre csak a vonat alá sétáló droid:DDD


Jön a nyár, el kell menni dolgozni extrába...ezek a hulladékok luxus vackok...libavakítónak venni...hmmm...

Nézz használtan boltokban, ahol adnak garit rá, minden más használt zsákbamacska.

2023. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2

Volt nekem is csúcstelefonom, mindegyik telefonom androidos volt. Egyszerűen már kikészülök tőlük és már unom is.

Most valami változatosság kell, nem szeretek egy valaminél megragadni. Nem tehetem meg hogy megvegyem egyben, viszont megtehetem hogy havonta fizessek, akár a részlet dupláját/tripláját is. (előtörlesztésre is van lehetőség, egy évvel le tudom rövidíteni a sztorit, sőt..)

Ha telefont veszek akkor mindig az van előttem hogy évekig bírja.

Ez a márka valóban bírja évekig, nem úgy mint egy androidos telefon.

Kinek mi jön be, most ezt szeretném. Nagyon sokáig gondolkoztam rajta, nagyon sokat rágtam át a témát magamban és úgy érzem hogy nekem ez kell.

Nem fogom adósságba verni magam, ilyen téren nagyon szigorúan állok magamhoz.


#4

Adaptert nem kapok a telefon mellé, így azt nekem kell külön megvásárolnom

Nem merem samsung vagy egyéb más márkájú adapterrel tölteni.

2023. jan. 23. 20:42
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Teljesen újan szeretném venni, nem akarok a használt cuccok csapdájába esni. Csak rossz tapasztalatom van ezen a téren.

2023. jan. 23. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy töltő fej kell? Abból már ezer éve azt a Samsung fejet használom amit egyszer haverom hagyott itt :D

Kábelt vettem az Ikeában, mert gyárilag csak C-s végűt adtak nekem meg A-s kellett és azzal töltöm a telót. Meg van egy vezeték nélküli töltőm is.

2023. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sony, annak jó a fülhallgatója.
2023. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És bluetooth-os.
2023. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!