Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok, kereseti...

Mik a tapasztalatok, kereseti lehetőség Wolt biciklis/autós futárkodással kapcsolatban? 40 éves nagyon sportos nő vagyok. Főleg Újbudán csinálnám kiegészítő keresetként. Kemény meló, de nem piszkálják az embert és szabad lennék.

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én komolyan mondom nem értem az ilyen embereket akik kérdezgetik hogy milyen a taxizás, futárkodás. erre nem lehet jó választ adni. próbáld ki. nem minden nap egyforma!


Ez nem irodai meló hogy csücsül getsz bent fix fizetésért. ez teljesen kiszámíthatatlan munka.

2021. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha kell segítség írj rám privátban és megmondom neked merre menjél Üdv egy woltos
2021. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj Facebookra futár csoport.


Itt csak trollkodnak állandóan

2021. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

el vagy tévedve a futárkodáshoz nem sportosság kell hanem az hogy ismerd várost és legyél élelmes csibész rátermett.

Üdv egy netpincér futár

2021. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4 Nem igaz, a bringás futárkodáshoz fontos a sportosság, természetesen attól függően, hogy napi szinten mennyit tervezel futárkodni.

A helyismeret menet közben fejleszthető. A munka része a mobilos navigáció használáta, képtelenség eltévedni.


Kérdező, számolj azzal, hogy a vásárók sokkal kisebb arányban jattolnak, mint eleinte gondolnád. (Talán mert azt hiszik, hogy az étterem által felszámított szállítási díjat úgyis a futár kapja? Nem tudom.) Újbuda csúcsidőn kívül elég csendes, ilyenkor érdemes áttekerni valamelyik hídon Pestre.

Wolt tudásbázis futároknak: [link]

Egy korábbi kérdéshez volt belinkelve ez a nagyon hasznos blogposzt:

[link]


Ha van kérdésed, írj privátban, szívesen válaszolok.

2021. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Biciklis futárból most túl sok van, rendelésból pedig érthető okokból jóval kevesebb, mint a covidos időkben. Ha van saját ingatlanod, és csak magadat kell eltartanod, akkor simán el lehet így evickélni egy darabig. Ha viszont albérletet fizetsz, netán másról is gondoskodnod kell, akkor inkább válassz másfajta munkát, például a vendéglátásban most valószínűleg jobban lehet keresni.

A Woltnál egyébként csak Pesten tudnál bringázni, Budán nem. Az autó túl nagy, forgalmi dugók, parkolási nehézségek lassíthatják a munkát. Valószínűleg a robogós futárkodás térül meg a legjobban.

2021. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!