Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone nagyobb valószínűsé...

Egy iPhone nagyobb valószínűséggel bírja tovább, mint egy Android?

Figyelt kérdés

Az élettartamára gondolok. Eddig mindig csak androidos készülékem volt, egyik telefonom se bírt ki 3 évet se, idegörlően akadt, lefagyott, stb. Gondoltam rá, hogy váltok. Vélemények? Tapasztalatok?

(Ja meg az iPhone tényleg baromi rossz aksival bír?)



2023. jan. 24. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

A céges 6s-em kb. hét éves, egy akku csere volt benne a hét év alatt. Még ma is kifogástalanul működik. És egészen a közelmúltig támogatott is volt, most az idén nem kapta már meg a legfrissebb szoftvert.

Le a kalappal előtte, minden tekintetben. Csak ajánlani tudom az iPhone-t.

2023. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
2014-es Samsung Galaxy S4 a mai napig hibátlanul működik (lassan 10 évesen)
2023. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

"(Ja meg az iPhone tényleg baromi rossz aksival bír?)"

Némelyik igen. De az újabbak már tök jól bírják.

2023. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ milyen androidos telóhoz hasonlítod. Nálam egy felső középkategóriás annyit szokott bírni mint a sógorom Iphonjai. Technikailag nem szokott gond lenni egyikkel sem, az akku is egyszerre használódik el. Annyi a különbség hogy én ezt szeretem ő pedig azt.
2023. jan. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
65%
Én egy iPhone X-et használok már 5 éve, egyedül az akku ami cserére szorul, de egyelőre nekem nem okoz problémát a hétköznapokban, de ha kell akkor cserélem. Egyébként meg szépen fut rajta a legújabb OS is. Egyértelműen Apple szerintem.
2023. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
56%
Én hosszú évekig Android párti voltam, míg 3 évvel ezelőtt nem kaptam meg az első iPhoneom ajándékba. Teljes mértékkel csakis ajánlani tudom. Személy szerint azt tapasztaltam hogy az android sokkal hamarabb elavul, ami az IPhonera nem mondható el. Én imádom. Soha többé Andorid!
2023. jan. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
6) hogy avul el konkrétan?
2023. jan. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanolyan árkategóriát vegyèl és bírni fogja.

Most egy sima iPhone 14 kb 400E Ft. A Samsung s22 útra van hasonló árban.


Én tavaly cseréltem az s7 edge telefonom.

2023. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem most egy iPhone XS van, 5 éves és semmi baja a világon. Előtte androidom volt, 2 év után már csak felidegesített az összes.

Az újabb szériáknak már elég jó az akksija.

2023. jan. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy A3 (2015, Android 6.0) szintén tökéletesen működik. Persze frissítéseket már régóta nem kap, ilyen szempontból jobb az iPhone, de az ismert appok, amiket próbáltam, még futnak rajta. Lassú, de szerintem újkorában sem volt sokkal gyorsabb.
2023. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!