Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire ajánlatott Huawei...

Mennyire ajánlatott Huawei telefont venni gms nélkül? Milyen alternatívát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy P30 Prot használok megjelenés óta, de elképzelhető hogy fél éven belül cserélnék, mert már belassult.

Viszont a teljes eszközkészletem Huawei,

Huawei matebook 14, matepad 11, watch gt2 pro, freebuds pro. Nagyon szeretem az ökoszisztémát és még a tabeltet elhasználom gms nélkül, de telefont nem biztos hogy használnék nélküle. Több kérdésem is volna:

- Mennyire tudja egy másik gyártó (samsung, xiaomi) telefonja megállni a helyét egy ilyen ökoszisztémában?

- Mennyire használható gms nélkül egy huawei telefon? Youtube prémiumot használok, aminek az előnyei a vancedben már nem működnek (klipp, letöltés), nagyon sok mindenen google fiókkal vagyok regisztrálva



2023. jan. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ezek közül válassz: [link]
2023. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy.
2023. jan. 25. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mit tud a Huawei "ökoszisztémája". Csupán kiváncsiságból kérdem
2023. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2023. jan. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!