Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire számít a márka?

Mennyire számít a márka?

Figyelt kérdés

Mobiltelefon vásárlás előtt állok. Eddig huawei és xiaomi telefonjaim voltak, de nem voltam velük megelégedve, mivel kb 2-3 évet bírt ki mindegyik. (igaz nem valami drága telefonok voltak, mind 100ezer alatt) Most gondolkozok a váltáson, hátha hosszabb lesz az élettartam. Samsungon gondolkodom, de még ott van a realme is, ami olcsóbban kínál hasonlót.

Mennyire számít a márka? Vagy elég ha csak a specifikációkat nézem? (ismerősök samsungjai tök sokáig bírták, ezért gondolom jó választás lenne)



2023. jan. 26. 20:04
 1/4 anonim válasza:

Most mondhatnám, hogy semennyire, de nálam nem így van. Én a Samsungban csalódtam, Huawei telefonom azonban jól bírja, meg vagyok vele elégedve. Amikor veszek egy másik telefont, ha nem is Huawei-t választok, de olyan márka után néznék, ami ismertebb pl. LG.

Tv-nél is így voltam, inkább veszek ismertebb márkát, ami több mindenkinek bejött már.

2023. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1-es vagyok.


Inkább ez szubjektív, mert te a Huawei-jel nem vagy megelégedve, de a Samsung szimpi, én fordítva. Szerintem ahány embert megkérdezel, annyiféle válasz lesz.

2023. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem számít semennyire, persze valami teljesen no name márkát, én sem vennék, de ezektől eltekintve a specifikációkat nézd meg, és az igényeid alapján válassz telefont, márkától függetlenül.
2023. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A márka abból a szempontból számít, hogy később mennyi támogatást szeretnél rá.
2023. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!