Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone nal a vezetek nélküli...

IPhone nal a vezetek nélküli töltő ugyan olyan gyorsan tolt mint a vezetékes ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 20:11
 1/4 Ramslee válasza:
49%

Nem!

És ez igaz minden gyártóra nem csak az Apple-re.

De az is igaz, hogy a vezeték nélküli töltés kiméletesebb hosszú távon az akkumlátornak.

2023. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

"a vezeték nélküli töltés kiméletesebb hosszú távon az akkumlátornak."

Na múltkor egy hasonló kérdésnél komoly anyázás alakult ki egy ilyen kijelentés miatt. Merthogy a vezeték nélküli töltés miatt melegszik a telefon és emiatt az akksi is és fúúú az aztán szanaszéjjelrombolja az akksit és fél éven belül kuka!

Majd csak figyeld, megjelennek a nagyokosok hamar! :D


Kérdező a kérdést nem könnyű megválaszolni a kérdést, mert tudni kellene hogy pontosan melyik iPhonet, milyen vezeték nélküli töltővel töltöd és az milyen adapterbe van dugva. A régebbi iPhoneok 5W-al, az újabbak 7,5W-al, bizonyos töltőkkel pedig 15W-al képesek vezeték nélkül tölteni. (Sőt iOS függő is volt egy időben a vezeték nélküli töltés teljesítménye)

Vezetékesen pedig sokféle töltőadapter létezik... 5-10-12-18-20-30-... Wattosak

Tehát bizonyos esetben ugyanolyan lehet a vezeték nélküli töltés sebessége mint a vezetékesé, de lehet lasabb és akár gyorsabb is...

2023. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
iPhone 12. Igen pont ezét kérdeztem mert mindenhol írnak mindent,de konkrétumot nem láttam sehol,hogy igazából melyik lenne az ideálisabb . Köszönöm szépen azért a válaszokat .
2023. jan. 27. 06:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg köszönöm szépen a lepontozást!

Nos az iPhone 12 esetében: A hivatalos oldalról másoltam ki - ezt is le fogjátok pontozni majmok?

"Vezeték nélküli töltés MagSafe töltővel, akár 15 wattal

Vezeték nélküli töltés Qi-töltővel, akár 7,5 wattal"

[link]

Persze ahhoz hogy a vezeték nélküli töltő tudjon 15W-al tölteni ahhoz olyan adapter kell (amit a konnektorba dugsz) Ha az csak 10W-ot tud, akkor nem lesz abból sosem 15W.

2023. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!