Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilkészülék a jobb?...

Melyik mobilkészülék a jobb? Samsung Galaxy A52s 5G? vagy Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi kamerában melyik a jobb (minőség)

Melyik éri meg jobban megvásárolni?


2023. jan. 27. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Xiaomi.
2023. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Egyiksem.

Mind két típus egy nagy 0...

2023. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Nemsokára új telefont fogok venni, és nekem is fontos a jó kamera. Egy ideig a Note 10 Pro-val szemezgettem, de aztán több tulajdonság miatt is a Galaxy A52s felé fordultam, köztük a kamera miatt is!

A Xiaomi-nak mindkét beállításban nagyobb felbontású a főkamerája, de a Samsungé sem kicsi, a képminőség viszont azonos, ugyanakkor a széles látószögű már lényegesen másabb minden szempontból:

Samsung: 12 MPx, 123 fokos látószög, és relatíve tiszta szép képek

Xiaomi: 8 MPx, 118 fokos látószög, és nagy a képzaj

A makrója mindegyiknek 5 MPx, mélységszenzora viszont a Samsungnak 5 MPx, Xiaominak 2 MPx. Konkrét tapasztalatom még egyikkel sincs, a Mobilarénás tesztfotókra hagyatkozva írom, nézd meg őket Te is, és döntsd el!

Azon kívül kijelzőben azonosak, Jack-csatlakozó is mindegyiken van, de: a Samsung hardveresen erősebb, és vízálló, a Xiaominak viszont erősebb a wifi-je, kicsivel jobb az üzemideje, és gyorsabban töltődik. Az előző telefonom is Samsung volt (A70), nem volt vele bajom, Xiaomival nincs tapasztalatom, de szoftveresen nagyon megoszlóak róla a vélemények.

2023. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én a magam megelégedése alapján a samut ajánlom.
2023. jan. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2023. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
Xiaomi erősebb, de a samsung rendszere megbízhatóbb, és szerintem a samsung is elég jó. Volt már galaxy A52s-em, és Redmi jote 10 pro-m is, szerintem a képeknél az összkép jobb a samsung-nál. Samsung One UI rendszere testreszabhatóbb, és szerintem összeségében jobb mint a redmi.
2023. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak e kettő közül lehet választani, akkor a Samsung.
2023. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6, majdnem mindenben egyetértek, de: miben erősebb a Xiaomi? Hardveresen is a Samsung erősebb, a Xiaomi javára max. az üzemidő és a töltés írható!
2023. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a samut venném ezek közül.
2023. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a52s nagyon gagyi! Ezt megerősítem.
2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!