Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb egy éve megvan az airpods...

Kb egy éve megvan az airpods pro fülhallgatóm, tegnap óta nem akar csatlakozni a telefonomhoz.Ilyen még sosem fordult elő.Valakivel már előfordult? Samsung A53as telóm van.

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A resetelés sem segített rajta?

[link]

2023. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Válaszod érkezése elött kitöröltem az airpods csatlakozást a bluetooth listából majd az airpods doboz hátán lévő gombbal akartam ujra csatlakoztatni a telefonhoz. Ismég megjelent az airpods pro csatlakoztatasa a bluetooth listában de már nem tudok rákattintani.Nem inditja el a keresést sem.Megpróbálom amit leírtál. Vagy megpróbálom hozzácsatlakoztatni a régi telómhoz.2 hónapja váltottam le.
2023. jan. 30. 09:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam csatlakozás nem engedett azt irja.
2023. jan. 30. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna megnézni egy másik telefonnal is. Valamit kutyulhattak a mostani új Androiddal, mert mióta nekem is frissített a telefonom, azóta lassabban vagy egyáltalán nem akar autómatikusan kapcsolódni az autórádiómhoz, vagy az órámhoz. De megnyitva a bluetooth menüt, és rábökök az eszközre, akkor egyből kapcsolódik.
2023. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

haverom ugyanígy járt, bár ő samsung telefon - samsung füles esetén

A samu szervízben pult alól olyan tanácsot kapott, hogy ez azért van, hogy legalább az egyik eszközt cserélje a juzer. Így is lett, eladta a fülest és vett egy újat, láss csodát azzal jó...

Ki érti ezt...:(

2023. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csatlakozik a régi telefonhoz sem. az új kb 2 hónapja van meg. Elővettem a régi airpods 1 fülhallgatóm :(
2023. jan. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!