Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itt a Galaxy S23 széria,...

Itt a Galaxy S23 széria, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Mocskosul drága, az biztos.

2023. febr. 1. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Azt hogy teljesen fölösleges volt kiadni, nem több az S21-nél sem. Kb minden gyártónak elég lenne két évente kiadni új telefonokat
2023. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze az árban az infláció is bőven benne van. Jó hír viszont, hogy az összes S23 Snapdragonnal jön és abból is egy erősebb verzióval. Szóval legalább volt fejlődés.
2023. febr. 1. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
S20at cserelem le
2023. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ennyit nem ér.
2023. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%

Nolám a droidfanboyoknak is savanyú a szőlő? 🤷‍♂️

Nem csak a zájfón drága? Ejj jajjj....

És még jó akksit sem kaptok bele! 😂😂😂😂

De a lényeg, hogy a ti rendszeretek NYITOTT!!

2023. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Tök mindegy milyen márka, soha nem adnék 600K-t egy telefonért. Mondjuk a sima S23 legalább lépett egy szintet az elődjéhez képest, az Iphone 14-gyel szemben, ami lényegében ugyan az, mint az elődje. Mentségére szóljon, hogy dollárban ugyan annyi az ára mint az előző modellnek. A Samsung itt viszont ténylegesen árat emelt, ami végülis megmagyarázható, mert idén képesek voltak olyat alkotni, ami még az aktuális almás Pro Maxot is lepipálja hardveresen (majd az üzemidő tesztekre leszek kíváncsi, de szerintem ott még le van valamivel maradva). Csak ugye így nyilván drágább is lett vagy 100 dollárral (ha jól tudom). Durva összeg, de kb. erre számítottam. Amúgy meg mindenki tudja hogy a Windows telefon a legjobb. 😁
2023. febr. 1. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon jó telefon lett, de nem én vagyok a célközönségbe tartozó ember.


Facebook, youtube, néha kis zseb mozi, netezés, meg nagyon néha egy kis candy crash saga, meg gaminator.


Fényképet, videót csak néha lövök, így nekem ez sem releváns indok egy ilyen telefonra.


Ezekhez meg nem kell 610 ezer forintos telefon, de még 200 ezres sem.

2023. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!