Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomtol szeretnek kihozni...

WhalalaYo kérdése:

Telekomtol szeretnek kihozni egy iphone 13 pro-t azonban mar nem talalok az oldalukon. Kifogyott volna a keszletuk? Vagy valami megrendelos dologgal ezt meglehetne oldani?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone 13 sorozatból már csak az alapot és a Minit gyártja az Apple, a Pro-t és a Pro Max-ot nem. Szóval simán lehet, hogy kifogytak a készeletei. Az interneten biztosan találsz még egy csomó webshopot, ahol van készleten, de azért figyelj az árra, mert van hogy ezeknek a kifutó modelleknek az árai, valami érthetetlen logika miatt, a várakozásokkal ellentétben elkezdenek felfelé menni.
2023. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
a telekom ügyfélszolgálat többet tud ...
2023. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelgesd, frissítsd többször az oldalt!

Van hogy egy napon belül is többször változik hogy van-e készleten vagy nincs.

Nem tudom miért csinálják ezt, de sosem teszik fel az egész készletet.

2023. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Magyar Telekom Nyrt webshopja szerint

[link] már csak 14 Pro és 14 Pro Max van. Valószínűleg már nem is fogják soha többet árulni, az iPhone 13 Pro-t! Hogy miért? Mert már ki futott, model! Jelenleg a 14-es modellek vannak az iPhoneból. Ha részletre akarsz venni mobilt akkor vegyél iPhone 14 pro-t. Az egy évvel újabb kiadás, és egyben a leg újabb kiadási is! Egyébként már az appple.com sem árulja már a 13 Pro-t és a 13 Pro max-ot.

2023. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
várd meg a 15 iPhone
2023. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Bassuis elnéztem ... 13 Pro már tényleg nem lesz!! Azt már nem fogják forgalmazni.

Sima 13-at olvastam... bocsánat!

2023. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!