Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s22+ vs ip 13 pro?

Samsung galaxy s22+ vs ip 13 pro?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van velük? Videókat néztem, olvastam is utánuk már csak saját tapasztalat alapján írt vélemény érdekelne.

Első célpont a 13pro, viszont annál a szolgáltatónál akinél mindenképpen vásárolnám valószínűleg már nem lesz. Így érdekelne az s22+ mivel gyengébb a 13pro-nál?

Jelenleg Samsung telefonom van (s20fe) tavasszal váltanék, ennél nem nagyon tapasztaltam laggot az akksija romlott azért, és szeretnék jobb képeket készíteni, valamint a melegedés volt ennél probléma. Ehhez viszonyítva az s22+ ?



2022. nov. 17. 11:16
 1/3 anonim válasza:
78%

13pro


Iphone 2 év óta egy gondom se volt vele (kopp, kopp, kopp) lekopogva 😹

2022. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
iphone
2022. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét telefon kiváló minden területen, de szerintem nem igazán versenytársai egymásnak. Az S22+ egy közepesnél nagyobb telefon, az iPhone 13 Pro pedig egy kifejezetten kompaktnak számító telefon.


Ha nagyobb telefont szeretnél, akkor S22+, ha kicsit, akkor iPhone 13 Pro. (Ha meg kicsit, Androidot és Samsungot, akkor ott van a sima S22 is.)

2022. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!