Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az árukeresőn is eredeti...

Az árukeresőn is eredeti cuccok vannak, ugye?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni viszont az árukereson 20 ezerrel olcsóbb egy termék mint egy mediamarktba és azért az sokat számít. Sose válaszoltam még árukeresorol így nem tudom, de ha ott is rendes cuccokat árulnak és megbízható az oldal inkább onnan rendelnem meg, mégiscsak számít 20 ezer ft

2023. febr. 3. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt tudtad, hogy az árukereső csak egy kereskedői gyűjtőoldal? :)
2023. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hat eddig nem😂 hupsz.

De simán ratudok menni, hogy kosárba teszem, akkor ott nem tudom megvenni?

2023. febr. 3. 20:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hamisítványok nem igazán szoktak lenni, azonban a legolcsóbb ajánlatok nagyon sokszor szürkeimportból vannak, és semmi garancia nincs rá, hogy mondjuk a kereskedő x év múlva is létezni fog. Márpedig egy szürkeimportos termékre nem biztos hogy lesz gyártói garancia, a kereskedőnél meg a megszűnés vagy szimpla lesz..rás okán nem biztos, hogy tudod érvényesíteni egy hibás termék esetén a jogaidat. Persze akár lehet jó döntés szándékosan a legjobb árat nyújtó kereskedőtől venni a terméket, csak számolni kell a kockázattal.


Egyébként nem tudom, hogy pontosan miről van szó, esetleg belinkelhetnéd az árukeresőn a terméket, simán lehet, hogy van olyan megbízható webshop, ami olcsóbban adja a terméket mint a Media Markt, de mégsem egy noname bolt.

2023. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]


Róla lenne szó.


Koszi egyébként a részletes tajekoztatast

2023. febr. 3. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány termék, amit az árukeresőn kosárba tudsz rakni és megtudsz venni, de igazából a csomag küldője attól még nem az "árukereső.hu" lesz. Mármint, igazából nem tudom ennek mi az értelme (nem rendeltem még így konkrétan az árukeresőn keresztül), de a lényeg, hogy az árukereső.hu az igazából csak egy közvetítői szerepet játszik akkor is. Mindig nézz utána, hogy a csomag küldője, maga az a webshop mennyire megbízható.
2023. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Háááát pedig itt pont elég jó áron van a Media Markt ajánlata. Ami ennél olcsóbb és szerintem tuti nem lesz belőle baj, az a Konzol Világ ajánlata, 123 ezerért.

Persze ha a legolcsóbb helyekről rendelsz, ott is ezt a telefont fogod kapni, csak hát amit fent leírtam, azt kell mérlegelni...


Egyébként maga a telefon szerintem jó választás ebben az árban.

2023. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Lehet inkább drágábban veszem meg csak jó helyről és marad a média markt. A mostani telefonom is onnan van, amit egyébként szeretek nagyon csak az akksija mae nem valami jó 3 év után és mikor bementem egy samsungba azt mondták kb 40 ezerért cserélnek ki, így gondoltam inkább beruházok egy új telefonra mert hamarosan ugyis vennék egyet. Most egy s10em van, az akksijan kívül nincs vele baj de nekem is megtetszett az a33 és jó véleményeket olvastam róla
2023. febr. 3. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
A Konzol Világból is nyugodtan veheted, ennyi pénzért már érdemes lehet lehajolni. :) Veszel a spórolt pénzből hozzá egy frankó tokot pl.
2023. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!☺️
2023. febr. 3. 21:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
S10 után az A33 jelentős kategória ugrás lefele. Prémiumról belépő kategória. Azért vásárlás előtt fogdosd meg, próbáld ki a Médiában.
2023. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!