Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S23 Ultra vagy iphone 14 pro...

S23 Ultra vagy iphone 14 pro max - melyiket vennetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Csakis iphone!
2023. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
S23 ultra.
2023. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, mert ebben az árkategóriában egyikkel sem lősz mellé, és legalább 5-6 évig ki húzod vele. Én a Samsungot választanám, mert az Androidot jobban kedvelem, de ha neked az Apple tetszik az IOS-el, akkor válaszd azt, ebben a kategóriában már csak a felhasználón múlik, hogy melyiket akarja. Ez már rég nem a Xiaomi kontra Apple vita, mert akkor egyértelműen az Applét választanám én is, még androidos fejjel is, mert amit a xiaomi leművel, az egy vicc, de így, hogy a samsunggal van kontrázva az apple, azt kell mondanom, hogy dönts szíved szerint, amelyik tetszik.
2023. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Meg sosem volt Iphone om. Mindig Samsungom volt. Most A52S 5G hasznalok. Gondoltam nem sokara lecserelem. Most beruhaznek egy csucskategoriasra....

Eddig ugy voltam,hogy Iphone lessz. Mar rendeltem ra tokot is 8)

Csak ugye most jott ki par napja a samsung...

2023. febr. 4. 15:49
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Iphone, egyértelmű.
2023. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
a tokot visszaküldheted.
2023. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer érdekeljen, nézd meg melyik milyen képet / videót csinál, és ez alapján dönts… Valaki azt mondja iPhone, valaki azt mondja Samsung. Teljesen lényegtelen, mind kettő nagyon jó, rajtad múlik, hogy melyiket preferálod.
2023. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vásárlás előtt várnék egy hetet hogy kijöjjön több teszt az S23 Ultráról. Főképp a kamera, az üzemidő és a teljesítmény tesztekre gondolok. Jelenleg csak a nyers specifikációkból és 1-2 teszt eredményből lehet kiindulni. Láttam pár kamera tesztet, ezekből az derül ki hogy a Samsung fotózási képességei enyhén jobbak+van 10-szeres optikai zoom, ami nagyon jó dolog. Az Apple viszont valamivel jobb/szebb videókat készít. Kijelzőben is egyformán jók. A Samsungnak egy picit nagyobb a felbontása, de az Apple fényesebb. Gyorsaság

és grafikus teljesítmény szempontjából is közel azonosak, nagyon gyors mindkettő. Üzemidőben szintén nagyon hasonlóak, csak minimálisan bírja tovább az Apple készüléke. A Samsung viszont támogatja a fordított vezeték nélküli töltést.


Szóval egyik telefon sem jobb határozottan a másiknál. Mindkettő kielégíti az összes létező igényt. Talán csak a 10-szeres optikai zoom és a beépített S pen az, ami a Samsung felé dönti a mérleget, egyébként egyformán jók.


Melyiket választanám? Őszintén szólva fogalmam sincs mert mindkettő kiváló. Talán az S23 Ultrát mert kényelmesebb a fogása, de ennyi. Igazából mindkettő túl nagy tepsi számomra.


Ami biztos, hogy mindkét telefon kb. ugyan annyiba kerül ha hivatalos helyről veszed. Szürkeimportosan még nincs is S23 Ultra jelenleg(pár hét és lesz). Az Iphone 14 PRO MAX szürkeimportosan viszont közel 100 ezerrel olcsóbb a Samsungnál. Végülis csak oda jutottam ki hogy azt vedd, amelyik szimpatikusabb. :D

2023. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben eleve azt mondom, hogy elsősorban a rendszertől függ a dolog, hogy Neked személy szerint melyik jön be jobban! Android vagy iOS ?
2023. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%

Bármit megveszek, de Apple termék az nem kell!!

Ha bárki meg vesz egy Apple terméket, ott 60%-ban, csak márkát fizeti meg.

Amióta Steve Jobs meghalt, azóta maga a márka is meg halt vele.

2 alaklommal volt iphone telcsim, de soha többe!!!

Aki nagyon kíváncsi annak leírom, az én rossz tapasztalataimat az iphone-kal.

2023. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!