Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite - Miért sötéted...

Huawei P8 Lite - Miért sötétedik el a képernyő?

Figyelt kérdés

Sose volt képernyővédő bekapcsolva. Nem is zárom le a képernyőt és nem nyúlok a készülékhez, mégis elsötétül. A bekapcsológomb megnyomásával visszajön a képernyő és a képernyőzár jelszót se kell beütni, nem is jelenik meg az a felület.

Fejben számoltam, 18 mp alatt sötétült el (lehet, hogy az 20 mp a valóságban).

Nem minden tevékenységkor sötétedik el. Inkább üresjárat esetében tapasztalom ezt a jelenséget.

Nem állítottam be \ át semmit közvetlenül azelőtt, mielőtt ez kezdett megjelenni (azaz talán tegnap óta).



2023. febr. 5. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bej, ne törődj vele.

Ellenőrizd a beállításokat.

Ha érkezett rá egy frissítés, átírhatta.

2023. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már nem kapok frissítést.

Most megtaláltam, hogy alvó mód 15 mp-re van állítva. Senki más nem nyúlt a telefonhoz, részeg se voltam soha életemben. ... Ha valaki tudja a magyarázatot, akkor megköszönöm, ha leírja.

2023. febr. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!