Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki használt már huzamosabb...

Aki használt már huzamosabb ideig Symbian és Android rendszerű telefont is, összefoglalná pro és kontra melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Esetleg Windows Mobile is jöhet. Azért kérdezem, mert telefont vennék, és nem valami olyat, ami egyszerű, mint egy Tetris. Eddig Symbianos telókat használtam, Nokia 6600-t, Siemens SX1-et és Nokia N70-et, de persze már az újabb rendszerűek érdekelnének, az érintőképernyősök.
2010. okt. 4. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Symbian: pár napig használtam csak ilyen telót,de egyből el is adtam.Lassú,leszívja teljesen a telefont,vannak rá alkalmazások de nem az igazi.NokiaN95 8GB-m volt,elég retek telefon.


Most Androidos Voda 845-ös készülékem van.Nem egy Samsung Galaxy S,de nekem célra megfelel.Android fut rajta,simán szépen,jól lehet vele netezni,Wifit nagyon hamar megtalálja és gyorsan csatlakozik.Szóval ha vhol wifiztél már,akkor legközelebb arra jársz bekapcsolod és kb 5-10másodperc alatt már rajta is vagy.Egy nyomással összesen csatlakozik mert felismer.Széles beállítási mód.Testreszabhatod igényeid szerint.Marketben mindenhez találsz programot.SMS küldő rendszer az olyan mintha csetelnél.Vannak nagyon jó böngészők,amelyekkel ugyanugy netezhetsz mint pc-vel,mert támogatja a flash-t stb.Zene,videó lejátszó,mozgásérzékelős játékok...mind simán futnak.Oltári klassz ez a rendszer.Háttérnek ha akarod halak úsznak..bármit be lehet állítani.


na hirtelen ennyi jutott eszembe:D boccs ha televagyok hibákkal


18f

2010. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ:D igazából én is android felé hajlok, már csak kíváncsiságból is. Mondjuk a Symbian felé meg az húz, hogy már nagyon bejárattam, hozzászoktam.
2010. okt. 4. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenhez hozzá kell szokni,de android jobban kézre fog esni majd meglátod
2010. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát nekem sony ericsson U5 Vivazom van, Symbian rendszerrel és kb 2 másodperc alatt csatlakozik a wifire.. Most is arról netezek
2011. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!