Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a messenger.. Mit...

Nem működik a messenger.. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már volt hogy befagyott, de ez az állapot most jóval hosszabb ideig tart. Nagyjából 10 órája nem működik, vagyis én azóta próbálkozom vele. Se Play Áruházon, se Facebookon keresztül nem nyitja meg az alkalmazásról már nem is beszélve, amit látok, mindösszesen egy fehér, vagy esetenként fekete képernyő..

Van valami ötletetek, tanács, hogy mit lehet csinálni, meddig kell várni, vagy ilyesmi. Történt már hasonló? Várom a válaszokat :)



2023. febr. 9. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Eltávolítás és újratelepítés.
2023. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Először így sem volt jó, de Facebookon keresztül sikerült újratelepíteni, így már működik :)
2023. febr. 9. 16:54
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom. Megcsináltam ugyan ezt amit te és egy napig jó volt, majd másnapra megint ezt csinálta, hogy nem tudok belépni vagy elfehéredik vagy elfeketedik. És már sajnos két napja ez van hiába telepítem újra és újra. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni.
2023. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szintén 1 napja nem működik a messengerem, de semmi nem segít. Sem az újra indítás sem az újra telepítés (play áruházból sem és facebookon keresztül sem). Valakinek ötlet, hogy mit lehet még tenni?
2023. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Na akkor nem vagyok egyedül... :( semmi nem segít nekem se ez a bajom. Csütörtökön kezdte , de még mikor Facebookon keresztül feltelepítettem , akkor az jó volt egy napig. Péntek reggelre teljesen eltűnt az egész. Ha így telepítek, ha amúgy sehogy sem jó. És ma már vasárnap... :( és még mindig nem működik...
2023. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet a gond, annyi biztos, hogy megnéztük és telefonon keresztül nem bonyolít internet forgalmat a messengerem. Sem wifin, sem mobilneten...
2023. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kimész a valosagba
2023. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a probléma. :(
2023. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jantsike válasza:

Szerintem a telefonok régiek

Enyém se működik a feleségemèt rá raktam az se

Viszont az övé újabb azon az övé is meg az enyém is működik

2023. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Enyém 6 éves, laptopon működik meg telefonon is minden más egyéb csak a messenger nem.
2023. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!