Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen havi nettó fizetésnél...

Milyen havi nettó fizetésnél engedhető meg egy SAMSUNG Galaxy S23 Ultra?

Figyelt kérdés
Ez a telefon 540 ezer Ft-nál kezdődik. Akinek itt esetleg ilyen van, te/ti mennyit visztek haza havonta?

2023. febr. 10. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell hozzá nagy fizetés, hiszen részletre is meglehet venni, pl: a telekomnál havi 22x25 ezer ft, tehát havi 25 ezret kell fizetni érte.

Általában azért van némi félre tett pénze is az embernek, szóval egy átlagos fizuból is simán megvan.

2023. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nincs gyereke, vagy nem albérletben él, annak talán van félretett pénze, első...


Kérdező! Kezd el félretenni rá, aztán ki tudja, talán kapsz olcsóbbat is, de megveheted részletre, ha nem ver földhöz a havi törlesztő, viszont érdemes több helyen is megérdeklődni az árát, hátha valahol kedvezőbb ajánlatot kapsz.

2023. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert akinek van gyereke meg albiban él, annak nem lehet félretett pénze? Ne legyetek már ilyen egyszerűek...🙈🙈
2023. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is, nem telefonra fogják költeni XD Tudom, mert laktam albérletben. A szar kis fizetéssel meg a magas albérletár mellett nagy nehezen jöttem csak ki.
2023. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Lol, nem mindenki nyomorog szar fizetéssel mint te.
2023. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%

A legtöbben azzal nyomorognak, ötöske!

Kérdező, olcsóbb telefon nincs? És miért ezt nézted ki? Lehet találnál alacsonyabb árfekvésben jobbat is.

2023. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Saját buborékodban élsz. Rengeteg ember van aki megengedheti magának, ne mondd már, hogy egy 500 ezer ftos telefon a gazdagság csúcsa...
2023. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
HA ki tudod csengetni a havi törlesztőt akkor vedd meg. De nem értem ezt az őrületet a samsungok körül. A kamerája pld egyiknek sem jó, nekem egyik samsung sem volt tartós, kb fél egy év után mentek a kukába.
2023. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

A KSH által meghatározott átlagbér alatt keresek, albérletben élek, és van két gyerek is (8 éves ikrek). Párom is dolgozik.


Mégis meg tudnánk magunknak engedni fenti készüléket, de ő inkább alsó-középkategóriát használ, én pedig HUAWEI-t (abból viszont egy drágább modellt) + Ezen kívül egy elég komoly laptopot, illetve négy darab tabletet fizetünk, mégis tudunk félretenni is, pedig a hasunkon sem spórolunk...

2023. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor számokban: egy szobás pici lakótelepi lakásban élek, saját, szülői segítséggel vettem. Keresetem jelenleg egy kisvárosban nettó 250, van megtakarításom is 4 millió Ft jelenleg. Egy A52s-m van, fél éve vettem, miután az A40 megadta magát 3 év után. Akkor most döntse el mindenki, akit érdekel, hogy megengedhetném e magamnak.
2023. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!