Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamarabb tönkre megy a telefon...

Hamarabb tönkre megy a telefonom ha túl sokat oldom fel egy nap alatt? Kb 100 szor

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem...
2023. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagy töménységű só -vagy kénsavban történik a feloldás, az biztosan kárt fog tenni benne. Ha mindezt napjában százszor csinálod, akkor lehet, hogy holnap már nem is kell ezt újra eljátszanod.
2023. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Régebbi xiaomikon nekem a bekapcsológombot néhány év után már nagyon erősen kellett nyomni. A legtöbb telefonon ez filléres tétel kicserélni, az más kérdés, hogy csak az aliexpressről beszerezhető, és csere után is kb. hasonlóan érzéketlen maradt a gomb.


Egyébként magának a telefonnak nem lesz baja. A Samsung S szérián pl. általában sosem kell gombot cserélni.

2023. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

#2 es utana mindeg ujra osszeall?

ilyen nekem is kell

2023. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#3


Azért van a fingerprint, a face recognization meg a duplakoppintásos feloldás, hogy azokkal old fel a kijelzőt, ne a gombot nyomogasd.

2023. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5: a samsungon nem kellett ezzel szórakozni, azon még sose ment tönkre gomb.. csak a xiaomin
2023. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem eszembe nem jutni a gombot nyomodni semmilyen telefonon sem, fura, hogy valaki így csinálja.
2023. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!