Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi jelerősítő megoldhatja a...

Wifi jelerősítő megoldhatja a problémámat?

Figyelt kérdés
A házban a router elég messze van a szobámtól, és hiába a laptopon teljes wifi jelerősséggel megy, és teljes netsebességgel, addig telefonon csak 2-3 csíkkal, és a sebesség töredékével. Nézegettem jelerősítőket, és van 7000 körül egy TP Link, ez segíthet a problémám megoldásában?
2023. febr. 12. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj közelebb a telefonnal a routeredhez. Ha ott jó, akkor segíteni fog.

Én az egyel drágábbat venném, a 7000 Ft-s típus nekem nem igazán jött be. A WiFi jelerősítőt a router és a szobád közé tudod tenni durván félútra.

2023. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt: A WiFi jelerősítő azért csökkenti a sávszélességet, de ha térerő gondod van, akkor szükséges
2023. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a router mellett minden okés.
2023. febr. 12. 08:17
 4/8 A kérdező kommentje:
A 7000-essel mi a baj?
2023. febr. 12. 08:17
 5/8 4rtificial 1ntelligence ***** válasza:

Hát az, hogy neki nem jött be.

Keress rá tipusra az árukeresőn, ott vannak vélemények is.

2023. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 7000-esel az volt a gondom, hogy néhány helyen próbáltam használni és nem működött stabilan. Végül mindet kicseréltem egyel drágábbra. Azok azóta is működnek. (Ugyan úgy TP-Link)
2023. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a 7000-t máshol 9ezerért árulják akkor jobb lesz ?
2023. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy access pointot amit bekábelezel oda ahol már alig van térerő

vehetsz ilyen jeleerősítő csodakütyüt is, de az olyan, mint a füvesember, vagy használ vagy nem

2023. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!