Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jelerősítőt érdemes...

Milyen jelerősítőt érdemes venni panellakásba?

Figyelt kérdés

Magasföldszinten lakunk egy 4 emeletes házban (beton). A hálózat borzasztó, csak akkor lehet telefonálni a lakásban ha adott szobák bizonyos pontjain vagyunk. Milyen jelerősítőt ajánlotok hogy gondtalan legyen a telefonálás?


Láttam 5-40e-ig készülékeket, de sajnos nem értek hozzájuk.



2020. márc. 14. 15:18
 1/7 Zzzoli ***** válasza:
Ha csak telefonálni szeretnél zavartalanabbul, akkor elég lehet az olccsóbb is. Viszont ha a 4G mobilnettel is problémák vannak és azt is szeretnéd erősíteni, akkor kell a 4G képes készülék, azok tényleg 40 körül mennek.
2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csete Tamás ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen 3G-erősítőm van, hívásra és mobilnetezésre is lehet használni.


Outdoor (kültéri) antenna: [link]

(SMA connector)

Indoor (beltéri) antenna:

[link]


Nekem ezek vannak és tökéletesen működik, eddig 1 csík térerőm volt, mostmár full.

2020. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam csak Wifi jelet lehet erősíteni, szolgáltatói hálózatot nem, semmilyen eszközzel. Ez igaz? A wifi tökéletes az egész lakásban, egy ideje Messengeren keresztül telefonálok, arra nincs szükségem
2020. márc. 21. 09:26
 4/7 Csete Tamás ***** válasza:

#2. vagyok

Amit küldtem az 3G jelet erősít (nekem bevált), telefonálásra és mobilnetezésre is használható (42 Mbps sebességig, mivel 3G, de ez elég chatelésre, böngészésre, akár youtubeozásra (720p)

2020. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csete Tamás ***** válasza:

Csak annyi a feltétel, hogy kültéren legyen minimális 3G lefedettseg.

Van 2G-s erősítő is, én azért 3G-st vettem mivel mobilnetezni is szoktam

2020. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is olyanra lenne szükségem amely 3G-s.

Esetleg magyar oldalt tudsz linkelni ahonnan tudnék venni?


Nagyon köszönöm előre is a segítséget! :)

2020. márc. 25. 10:11
 7/7 Csete Tamás ***** válasza:
Sajnos magyar oldalt nem ismerek.
2020. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!