Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó iPhone lehetséges ?

Olcsó iPhone lehetséges ?

Figyelt kérdés
Árukeresőn ahol 270-285 e forint között lehet megvenni az iPhone 13-at valósak? Melyiktől érdemes?

2023. febr. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ha szürke importos akkor szerintem necces de ha igazolt a bolt illetve ismert is akkor nyugodtan ki lehet fogni néha jó akciókat.
2023. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lennének valósak? Szürkeimport. Annyiban szerencsésebb Apple telefont venni így, hogy 1 év globális garancia van rá. Magyarul tök mindegy, hogy papíron az általad megvett telefon mondjuk német belpiacos, itthon is gariztatják. Persze a 3 éves, magyar törvények által előírt garit így valószínűleg cseszheted.
2023. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem IPhone 12 Mini 256 gb os telom van kb 300 e.- ért vettem. Most hogy egy iPhone 13 at 300 e.- ért árulják szerintem is necces de egyes oldalakon nagyon olcsó iPhone-ok vannak. Én olyan oldalról vásárolnék ami hivatalos Apple viszont eladó. De szerintem nem csapnának be de én nyugodtabban utalnék pénzt Hivatalos Apple viszonteladóként jóváhagyott webshop oknak.
2023. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!