Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok olcson iphonera...

Hol tudok olcson iphonera uvegfoliat huzatni? Meg venni valami olcso tokot azt is max 4k-ig?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Spigent vegyél vagy Pitaka -t.


Olcsó tokokkal nem mész semmire, nem védi meg telefonod.

2022. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, József krt. 72, 1085

Habibi gsm, 1500 ft az üvegfólia felrakással. (westendben is van/volt habibi, nem tudom, hogy ott most mennyi)

2022. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azsia centerbe pl olcsok a tokok es van ezer fele meg protektoros is. De rendelhetsz neten is foliaval egyutt. Nem nehez rarakni
2022. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

iPhonra van pénz de a védelmén meg spórolni akarsz...

Az olcsó tok meg fólia semmit sem ér.

2022. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Am ezt a logikát én se értem. Veszel x százezerért egy Iphone-t, de tokra meg fóliára nincs annyi pénzed, hogy minőségit vegyél.
2022. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

5: Tipikus jó példa erre, hogy valahogy összekuporgatta a pénzt rá, hogy legyen egy Iphone-ja, tudjon vele villogni, de költeni már nem szeretne rá.

(Mielőtt jönnek a kritikák I13PM tulaj vagyok és Macbook Pro-ról írok, csak én költök is rá) :)

2022. dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

elmész a legközelebbibe aztán kész

legolcsobb tok a pár ezer forintos gagyi szilikon ami semmire sem jó

hordhatnád tok nélkül is

2022. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
Elég körbenézni egy kínaiban
2023. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!