Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kezdenek lassan népszerű...

Miért kezdenek lassan népszerűbbek lenni a nyomógombos telefonok, mint az okostelefonok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 05:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem kezdenek...
2023. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg csak több ilyen kérdés merül fel itt azoktól, akiknek elegük van az online életből, de nem ismernek köztes megoldást, pl. egyes alkalmazások letiltását vagy eltávolítását, értesítések kikapcsolását, stb.
2023. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom miért lenne az, szerintem nem. Valószínűleg a hosszabb üzemidő egyeseknél vonzóbb lehet meg miért fizessen olyan funkciók miatt sokkal többet, amit nem használ. Mást nem tudok elképzelni indoknak.
2023. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem már majdnem mindenkinek van okostelefonja, persze én is ismerek olyat, aki nyomógombosat használ.
2023. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Morzsi007 ***** válasza:
81%

Nem elterjedtem, csak, ha 2 embernél már nyomógombosat látsz, az feltűnő, az persze nem, hogy a többi 30-nál okostelefon van.


#2

Igen, sokan a mobilt okolják, meg az alkalmazásokat. Pedig nem kellene, a felhasználótól függ.

Ez olyan, mint az a szöveg, hogy “nem a fegyver öl, hanem az ember”

Mindenből megárt a sok. 🙂

2023. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert nem kezdenek.
2023. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyanok, akiknek nincs szükségük internethasználatra, és egy nyomógombos telefonokra előre telepített zárt operációs rendszeren meglévő, alapvető alkalmazásokon kívül többre. Illetve néhány olyan személy is akad, akinek a privát szférája, adatai értékesek számára, vagy esetleg másoknak is, és nem szeretné önkezével kiszolgáltatni azokat.


Személy szerint hozzátenném még ehhez, hogy az adatvédelem egészen egyszerűen igényesség kérdése a számítástechnika területén. Önmagára igényes ember nem szolgáltatja ki önkezével a személyes adatait illetékteleneknek. Hazánk népessége viszont sajnos kifejezetten tudatlan és igénytelen, így ez Magyarországon ismeretlen fogalom egyelőre.

2023. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha igaz lenne az állító kérdésed, akkor a legsikeresebb gyártók is nyomógombos telefonokat dobnának a piacra. Ezzel szemben a rideg valóság az az, hogy kb. 10 éve nem gyárt semmilyen nyomógombost egyik valamirevaló gyártó sem.
2023. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3%
#7 Mi köze egy okostelefonnak önmagában az adatvédelemhez? Még a Google-regisztrációnál is csak a neved kérik, személyit pl. nem... Lehet privát módban is böngészni.
2023. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
65%
Az okostelefon gyártók kissé túltolták a kijelző nagyság utáni hajszát, illetve a kijelző körüli "keret" eltüntetését és a laposítást. Ész nélkül mentek a TV gyártók után, csakhogy a TV-t nem kell megfogni, a telefont pedig állandóan. Nos, sikerült elérniük, hogy képtelenség legyen kényelmesen megfogni a teljeskijelzős telefonokat anélkül, hogy valami alkalmazás el ne induljon, vagy ki ne csússzon az ember kezéből. EZT UTÁLTÁK MEG SOKAN, teszem hozzá joggal. Az idegesítő problémát a telefontokokkal próbálják az emberek csökkenteni. Persze ezzel együtt a laposításra tett mérnöki erőfeszítések is mennek a kukába. :-D Amúgy pár mm-el vastagabb telefonba akár 5500 - 6500 mAh-s akkumulátor is beleférne, de a gyártók itt is magasról tesznek ránk. Elég nekik, ha közepes használattal egyetlen napot kibír az akku. Lényeg, hogy az erősen túlárazott készülékeiket szinte évente lecseréljék az emberek. Amúgy én is szeretem az okostelefonomat, (Note 9) de sokszor felidegesít.
2023. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!