Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet ilyen állapotban...

Mennyit érhet ilyen állapotban ez telefon? iPhone 11

Figyelt kérdés

Van egy fehér színű iPhone 11 64gb-os telefonom amit szeretnék eladni, de nem tudom mennyit érhet pontosan. 1 év és 9 hónapos a telefon, karcmentes, kitűnő állapotú, tényleg olyan mint amikor a boltból kihozza az ember. Az akkumulátor 89%-os, nem volt benne semmi cserélve, minden tökéletes rajta.

Nézegettem marketplace-en és hardveraprón az árakat, de látok 80.000ft-ért és egészen irreális árakért is használt iPhone 11-et (sokan szinte az új árával megegyező összegért teszik fel a hirdetést). Mennyit érhet szerintetek a telefonom ilyen állapotban? Nem árulni, hanem eladni szeretném, de azért nem nevetségesen alacsony áron.



2023. febr. 17. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Egy 120-at szerintem megér
2023. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mivel latod ujonan is mennyi ezert annyira nem irrealis az sem ha valaki 160-170 ert eladni akarja foleg ha garis is

nezd meg hirdeteseket, hogy igazat ir ki tudja, de lehet bontatlan is (hasznalatlan) stb.

vagy extra is lehet hozza valami


szoval 120ert biztos eladhatod rajtad all sokkalod e engedsz e ha lassan megy el (ha elment minek engednel?)

2023. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!