Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mégéri 2023-ban az Iphone 14...

Mégéri 2023-ban az Iphone 14 pro max?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet de nemtudom milyen az Iphone 14 pro max ezért nem tudtam dönteni hogy 13 pro max vagy 14 pro max. Valaki tud mondani egy jó összehasonlítást vagy valamit. És ne ilyeneket, hogy minek neked Iphone meg Miért nem 12.

2023. febr. 17. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem inkább ne vegyél semmit xd

remélem vágod hogy tavaly évvége fele jelent meg és még csak február vanxd

2023. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Most 2023 február van. Az iPhone 14 széria, és az iPhone 14 Pro Max, egy fél évvel ezelőtt, az az 2022 szeptemberében jelentek meg. Jelenleg a 14 Pro Max a leg újabb csúcs model. Az elmúlt 2 - 3 évben minden évben jelentek meg Pro vagy Pro Max csúcs modelek iPhoneból. Olyannyira csúcs modelnek számítanak hogy a 13 Pro és 13 Pro max-ot már nem is árulják újonnan. Hogy megéri-e meg venni? Igen? Érdeme-e várni a következő csúcs modellre? Nem, mert mindig lesz egy leg csúcsab model.
2023. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát konkrétan te tudod.

Várhatsz évekig is :D

Most hogy benne van ez a szerintem értelmetlen dynamic island kiváncsi vagyok hogy mi lesz a kövi lépésük aminek sok értelme nem lesz ugyanúgy szerintem.

2023. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!