Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri apple...

Szerintetek megéri apple watch series 8 at venni? (Ui. Iphone 13 am van)

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem érné meg, neked meg te tudod, hogy megéri-e.
2023. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen funkcióit használnád?

Számodra a vételára mekkora kiadás? Havonta 2x ennyit teszel félre mindenféle önsanyargatás nélkül? Vagy fél évig kellene rá spórolnod?


Én egy SE 2-őt vettem, e-sim nélküli verziót. Amiben kevesebbet tud, mint a 8:

- Minimálisan nagyobbak a kávák a kijelző szélén (mint a 6. szériában volt). A fekete háttérszín és az OLED kijelző miatt kb. észrevehetetlen a különbség.

- Nincs always on display. Nem igazán hiányzik, amúgy sem bír többet az óra 1-2 napnál, nem meríteném még ezzel is feleslegesen.

- Nincs benne EKG... na bumm, majd csináltatsz a háziorvosoddal ingyen, vagy elmész egy szűrésre évente egyszer, aztán kifizetsz rá 10-15 ezer forintot, de akkor arra legalább ránéz egy orvos és egy dedikált gép végzi. Számomra nem tűnik túl meggyőzőnek az az EKG vizsgálat, amit az óra csinál.

- Nincs benne véroxigénszint mérő. Nagyjából semmi értelme, még egy óráról se hallottam, ami ne orbitális baromságot mérne 10-ből 5x. Ha nagyon érdekel a véroxigén szinted, akkor vehetsz egy dedikált készüléket pár ezer forintért, ami valóban pontos értéket fog mutatni. De szerintem ezt felesleges nézegetni, feltűnik, ha rossz...

2023. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megéri? Ezt mindenki maga tudja...
2023. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bővebb válasz hogy miert is eri meg?
2023. jan. 25. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mégis mit várnál tőle? Vagy én ezt nem értem, nem ismered az óra funkcióit? Akkor nem kell neked. :)
2023. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Flexelhetsz a legújabb almás termékkel a csuklódon, ha másért nem ezért megéri nem?
2023. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haaaat eleg draga flexeles lenne, a masik meg tudom a funkcioit csak kivancsi voltam masok véleményére is
2023. jan. 26. 07:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Na hát akkor megválaszoltad a kérdésed.

Vegyél egy Huawei-t vagy Xiaomi-t vagy amelyikben benne vannak a funkciók amiket keresel és elfogadható számodra az ára.

2023. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!