Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobil csere programban...

A mobil csere programban torott kijelzőjű telefont is beszámítanak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2023. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben, ha az IMEi kiolvasható a kijelzőn. Ha annyira sérült, hogy nem olvasható az azonosító, az kizáró ok. Természetesen minden feltételnek teljesülnie kell, ha csak egy nem stimmel, akkor is bukta.
2023. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi épp most olvastam ki szerepelek a feltételben szóval nem annyira súlyos hiba, kiolvasható inkább csak szépséghiba.

Ugyanakkor nem teljesen értem mert a mobil hátuljában is benne van a szám tehát elvileg működésképtelen mobillal is azonosítható...

2023. febr. 18. 07:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor nem teljesen értem mert a mobil hátuljában is benne van a szám tehát elvileg működésképtelen mobillal is azonosítható..."

Hiába van rajta, ha mondjuk kicseréled a belső részét, és egy olyat adsz le, ami egyébként nem felelne meg a feltételeknek.

2023. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor már értem. És ez hogy megy a gyakorlatban most a birtokomban van egy PDF dokumentum amin rajta van ez az azonosító szám. Ezek után csak besétálok a boltba is megkapom a kedvezményt vagy valami másról van szó? Gondolom a mai világban kinyomtatni nem kell, elég ha megmutatom a képernyőn...
2023. febr. 18. 07:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csereprogramra szerződött üzlet kell hozzá.

Az üzlet küldi be a pályázatot. Ha pozitív az elbírálás, akkor a vételárat csökkentve fizeted. Minden más esetben rendes áron vásárolsz.

Lényegtelen hogy otthon mit bohóckodsz, az üzletben csekkolni fognak ugyanúgy mindent. Az otthoni teszt csak magadnak szól.

2023. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké Csak azt nem értem hogy mi lesz bemegyek a boltba odaadom a papírt onnantól kezdve mennyi idő míg elbírálják vagy egyáltalán hogy zajlik vissza kell mennem ha elbírálták és megvehetem olcsóbban vagy pedig megvehetem azonnal és később visszautalják vagy hogy van ez?
2023. febr. 18. 07:56
 8/11 lali51 ***** válasza:
Bemész a boltba elmondod mit szeretnél,max egy félóra és el van intézve.
2023. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja hogy az elbírálás lényegében azonnali? Köszi. Akkor ha jól értem akár ma is indulhatnék és már lenne is mobilom...
2023. febr. 18. 14:13
 10/11 lali51 ***** válasza:
Igen , max 1 óra múlva meg van az új telefonod.
2023. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!