Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kompatibilis a...

Miért nem kompatibilis a Samsung Galaxy A04s töltője a laptop USB portjával?

Figyelt kérdés
Mégis, hogyan lehetne átmásolni a fotókat? Miért kell ezeknek állandóan "újitani"???
2023. febr. 18. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem az??
2023. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Nyam2007 ***** válasza:

1. Telefon usb csak töltésre jó (hiába haverod telefon portjával jó akkor neked is jónak kell lennie)

2. Hibás driver vagy hasonló Driver boosterrel (ingyen letölthető) futas 1 tesztet

3. Neten át küldöd

2023. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eddig minden eszköze USB-A volt, majd kapott egy mindkét végén USB-C kábelt.


Használj megfelelő kábelt, és jó lesz

2023. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem "állandóan" újítanak. Kb. 6 éves az USB-C szabvány, ha erre célzol, és ez az első "újítás". Nem csak a formája miatt jobb az új csatlakozó, hanem sokkal gyorsabb töltést és adatátvitelt is lehetővé tesz. Lehet kapni egyébként átalakítókat is.
2023. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Mégis, hogyan lehetne átmásolni a fotókat? "

Számtalan módon.

Pl. szinkronizálod őket a google fotókban.

[link]

2023. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Vagyok, nem próbáltam, de szokott lenni "közeli megosztás", vagy hasonló elnevezés, ez tudtommal Wi-Fi Direct kapcsolatot takar.
2023. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4 Itt csak az a gond, hogy a Samu és az Apple is mindehhez USB-A töltőfejet adott, majd "hirtelen" kihagyták a fejet és kaptál egy mindkét végén USB-C kábelt, amit sokan nem tudnak mibe dugni.


Ha az első iPhone-odat veszed, és korábban ugye mindenhez USB-A fejet kaptál, akkor gyakorlatilag nem tudod feltölteni, amíg nem veszel egy megfelelő fejet.


Ugyanez a helyzet a Samsunggal is.

2023. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Nem tudom mikor váltottak USB-C töltőfejre, de szerintem az is évekkel korábban volt. Megértem azokat, akiknek ez nem tetszik, de egyrészt sosem volt zsákbamacska a doboz tartalma, másrészt szerintem nem siették el a váltást, 10 évet mégsem várhattak. Mondjuk sok cég más eszközökhöz 2 kábelt is ad, vagy átalakítót.
2023. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Galaxy A12 mellé is USB-A fej járt, majd az "utód" A13 mellé adtak egy C-C kábelt...
2023. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Ez esetben jogos a kritika.
2023. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!