Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kompatibilis a...

Miért nem kompatibilis a Samsung Galaxy A04s töltője a laptop USB portjával?

Figyelt kérdés
Mégis, hogyan lehetne átmásolni a fotókat? Miért kell ezeknek állandóan "újitani"???
2023. febr. 18. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"#9 Ez esetben jogos a kritika."

Valamikor kell váltani.

Vagy még várjanak vele 100 évet?

2023. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Legalább 1 generációhoz adniuk kellett volna USB-C töltőfejet. Vagy másik kábelt is.
2023. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem adtak semmilyen töltőt, azt is meg kellett venni. Szóval USB-C kábel kellene, de hol vehetek ilyet? Addig pedig az marad, hogy a négy éves telefonnal fotózok, ezzel pedig csak telefonálok. Másra úgysem jó.
2023. febr. 19. 23:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem teljesen tiszta, milyen töltőről és kábelről beszélsz, mert a kérdésben is töltőt említettél, másrészt szerintem vezeték nélkül is át tudod küldeni a képeket.
2023. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megkerestem a SD kártya nagyobbik részét, beleillesztettem, beletettem a kártyaolvasóba és kész. Jó, hogy ez a Samsung mindent túlbonyolít.
2023. febr. 20. 20:34
 16/16 anonim ***** válasza:

#11 Nem, de ha annyira modern az USB-C, akkor korábban váltaniuk kellett volna USB-C töltőfejre, és amellé IS C-C kábelt adni.


Így van egy csomó USB-A töltőfejed, majd kapsz egy C-C kábelt, amit sehová sem tudsz bedugni, mert mindenhez A-s fejet kaptál C-A kábellel.

2023. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!