Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon akkumulátorcsere után...

Telefon akkumulátorcsere után ez normális?

Figyelt kérdés

2 éves S20 FE készülékemben cseréltettem akkumulátort mert már nagyon gyorsan merült még ha alig használtam is, illetve nehezen töltődött.

Csere után azt hittem mivel full új akkuról beszélünk, hogy hasonló lesz mint újkorában, de írtó lassan töltődik ugyanúgy mint előtte, 2 órát ír gyorstöltéssel, lassúval fél napot. Ha töltés közben akarom használni nem töltődik hanem merül csak lassabban. Szerintem ha kihúznám és használnám kibírna kemény 3 órát. Biztos nem a töltővel van gond mert vettem új gyárit csere után rögtön, adaptert is. Mióta megcsinálták a cserét az NFC funkció se megy ráadásul. Van garanciapapír és visszaviszem, de akkor sem értem miért ilyen?


2023. febr. 18. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szervíz volt ez? Hivatalos vagy valami "óccsó"?

Mindeképp vidd vissza.

2023. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hivatalos márkaszervíz, de nem egy aluljárós gsm, Corvin-Negyedben vannak, modern, normális bolt, a Google értékelések is jók.
2023. febr. 19. 00:18
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod leírtam, hogy adaptert is vettem és gyári..

Az adapter 25 W

2023. febr. 19. 00:34
 4/10 anonim válasza:
21%
Dehogy olvasom el, így is elmondtad és sportoltam vele 20-25 mp-et az életemből.
2023. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Leírtam nem pedig elmondtam.

Mondani az az amikor szájjal szavakat alkot valaki, itt az nehezen jönne össze.

2023. febr. 19. 02:04
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor alkoss szavakat a száddal a szervizben ahol cserélték az akkut.
2023. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet beleraktak valami "kompatibilis" de mas akkut (ami megsem az)


hozza valo uj vagy utangyartott (de hozza gyartott hivatalos) akku kellene


de ugytunik inkabb hogy teloval lehet valami ha garis es cseregaris csereltesd

2023. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja az akkucserere van garanciad


ha lenne a telora akkor ezzel mar ugyis elvesztetted voln


ha nem az akku a gond akkor javitani kell, de akkor hiaba csereltek...

viszont javitas meg kitdja mennyi, ha lehet egyaltalan (megeri)

2023. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom nálad mi oka lehet, de vannak opciók. Nekem az egyik Samsung olyan, hogy bedugom, kiírja, hogy a töltéssel valami gond van és kb. 48 óra mire feltöltené, kihúzom, újra be és minden oké, vagy szupergyors töltés is. Ergo vagy a csatlakozójával van valami, vagy a kábellel, vagy nem tudja a töltővel mindig "megbeszélni" hogy menjen a töltés, pedig az én töltőm is gyári. Vannak olyan akksik és nálad ez valószínű, hogy nem engedi gyorstöltéssel tölteni, valószínűleg nem gyári, nem jó a minősége, stb., de az NFC miért nem működik arra nincs ötletem, talán a cserénél nem figyeltek jól oda, valamit nem jól csináltak. Én egyébként kipróbálnám másik töltővel, amit eddig használtál hozzá, az új is lehet rossz, esetleg a kábel nem jó.
2023. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5#

"Leírtam nem pedig elmondtam."


nem mindegy, a lényeg hogy sportolt vele:


4# "és sportoltam vele"

2023. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!