Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen adatokat érdemes a...

Milyen adatokat érdemes a mobil telefon hátuljára rakni? Én leggyakrabban bérletet szoktam ott látni de érdekelne hátha van ennél jobbat is.

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 10:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet például ráirom a mobilomra hogy állandóan hashajtóra van szükségem. És ha a tolvaj orvosok kezei közé kerül akkor az lesz az első hogy be adnak neki vénásan hashajtót.
2023. febr. 19. 12:34
 12/21 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azt hiszed, hogy ha kórházba kerülsz, a vércsoportotad a telefon tokod és a telefonod közt fogják keresgélni? Vagy hogy egy kis papírka ott hivatalos iratnak számítana? Vagy hogy ha valaki ellopja a telefont, akkor a talált állapotban használja majd? Vagy hogy egyáltalán használni fogja?
2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz használnia hogy megkapja beöntést
2023. febr. 19. 13:24
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha ritkán vércsoport van akkor nem árt ha ez minél gyorsabban kiderül
2023. febr. 19. 13:24
 15/21 anonim ***** válasza:

14


Jó, akkor te most komolyan reálisnak képzeled azt, hogy valaki ellopja a telefonod, míg viszi haza, hogy eladja, rosszul lesz az úton, eszméletlenül bekerül a kórházba, az orvosok meg ahelyett hogy megvizsgálnák, elkezdnek kutakodni a telefontokjában, s szentírásnak veszik az ott talált papírfecnit, függetlenül attól, hogy milyen baja van?

2023. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ne csak a 14 es hanem a 15 ös írást is olvasd el.

Az is abszurd elképzelés hogy a kórházban kezdenek el kutakodni De a mentőautóban vagy ép arra várva nem.

A rokonok értesítése például a feladatok között van és azt bizony nem fogják a vérképből megállapítani hogy kit kell felhívni.

2023. febr. 19. 13:44
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

"akkor nem árt ha ez minél gyorsabban kiderül"

Ha már ez a téma, tisztázzuk: épeszű orvos nem fog vért adni vércsoportvizsgálat nélkül egy fecnire hagyatkozva, ugyanis a tévedés halálos lehet.


De a kérdésre válaszolva: én bankkártyát tartok a telefontokban.

2023. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs szó ellenőrzés nélküli vérátömlesztésről tessék megtanulni szöveget értelmezni
2023. febr. 19. 14:18
 19/21 anonim ***** válasza:

a rali autós vércsoport kiírásáról volt szó,

miért ott nem ellenőrzi az orvos ?

2023. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez egy érdekes dolog nem tudom mi a neve mikor valaki kitalál egy hülyeséget majd cáfolja.
2023. febr. 19. 15:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!