Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen adatokat érdemes a...

Milyen adatokat érdemes a mobil telefon hátuljára rakni? Én leggyakrabban bérletet szoktam ott látni de érdekelne hátha van ennél jobbat is.

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Adatokat? Semmilyent. Miért kellene oda bármi adat?

A bérlet is praktikisság miatt van ott. Nem hagyod el, könnyű és gyors elővenni.

2023. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a tokjában csak a céges belépő van, de az is csak egy vonalkódos papírfecni lefóliázva.
2023. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

név

lakcim

bankkártya

PIN kódot


ha elvész, hamar vissza tudják juttatni...

:)

2023. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Szirty ***** válasza:
84%
Nekem nincsenek adatok a telefonom hátulján és nem is tartom érdemesnek hogy legyen.
2023. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen minden fiókod jelszavát és egyéb bejelentkezési adatát. Ha elhagyod, legyen könnyeb dolga a megtalálónak. ;)
2023. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

a bérlet is felesleges ott,

le van fényképezve és a képet kell csak mutatni a galériából,

2023. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
És a raliversenyzők múlhatatlan hóbortját: a vércsoportot :)
2023. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez amugy nem is hülyeség.

Vércsoport ha valaki cukorbeteg akkor ha szed gyógyszert akkor milyent meg még ki tudja mi merül fel igazából van ilyesmi valami gyűrűnek tetoválás meg igazolvány Ez plusz egy biztonság lenne.


Azt is lehetne hogy ha meghal akkor beleegyezik e a szervdonoszságba állítólag ezzel meg lehet menteni egy ember életét mert gyorsabban történhet meg a folyamat mintha nincs ilyen nyilatkozat. Megtörténhet hogy akik megmentené meg azt mire elintézik adfigra meghal

2023. febr. 19. 12:07
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
MO-n mindenki donor, nem kell külön beleegyezés. Nyilatkozatban tiltani lehet.
2023. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
és ha ellopja a mobilt, a rossz vércsoport és gyógyszerek miatt meg is bűnhődik, mert az orvosok azt hiszik az ővé a mobil...
2023. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!