Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 ról megéri visszavál...

IPhone 13 ról megéri visszaváltani 11 pro-ra?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a 13 mert nagyon szép teló, de nekem a 11 pro is tetszik, mert nem olyan nagy rajta a kamera, meg acél a szélei és kerekített. Két telefont meg nem akarok.

Jó telefonok még a 11 pro-k?



2023. febr. 20. 19:19
 1/7 anonim válasza:
5%
Igen
2023. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a személyes véleményem, hogy a mobilpiac már jó 5 éve földbeállt és azon kívül, hogy az aktuális modell lenyomja a tavalyi benchmarkokat, nem sok gyakorlati előnye van egy ráncfelvarrt készüléknek. Persze a fanboi úgyis megakar győzni, hogy ő már kézből lövi a Hold fotót - ami nagyon hasznos, egyébként - és ezért megéri a felár, gyakorlatilag meg évek óta eladják ugyanazt a modellt.

Ebből kiindulva teljesen korrekt a 11 pro, ha a te felhasználási szokásaidat kielégíti.

2023. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2


Ez így van, ettől függetlenül visszaváltani szimpla hülyeség, még akkor is ha a 11 az pro.

2023. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség! A Zoom kamerát nem fogod annyiszor használni az tuti.
2023. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Az eszed tokja állt földbe :D

Például a kérdésben szereplő váltás az akkumulátorok miatt sem éri meg. A 11 pronak sokkal gyengébb a képernyőideje annak ellenére hogy csak 200mAh-val kisebb az akkumulátora. Nem csak a benchmarkokra gyúrnak a gyártók, de komoly fejlesztések mennek sok más téren is. Egyik a képernyőidő növelése. Pont a iPhone 13/13 Pro szériánál volt egy olyan váltás ahol kb ugyanolyan akkumulátorokkal sokkal több képernyőidő érhető el, mert a processzor (is) sokkal kevesebbet fogyaszt (és persze a benchmarkokban is jobban teljesít, hogy a fanboyoknak is legyen min csámcsogniuk). A 13 pro max-al még a később kiadott samsung s22-t is rommá verték, pedig a droidoknál mindig a sokkal jobb akku volt az egyik hívó szó.

Volt 11 pro-m, tényleg nagyon aranyos és rohadt jó telefom. Amikor a kezembe vettem az volt az első gondolatom, hogy megérkeztem, nem kell sosem jobb telefon.... Aztán jött a 13 pro... Hidd el komám van fejlődés. Ha nem látod, a te bajod és szűklátókörüséged. A tiktok és a facebook mindegyiken ugyanúgy megy, abban nem lehet lemérni a fejlődést.

Nem vagyok fanboy. Tényeket közöltem.

4 éves telefont választani úgy, hogy van egy friss... csak azért, mert kerekdedebb... nem normális. Főleg úgy, hogy a 11 pro már csak használtan érhető el. Ki tudja milyen leharcolt, össze-vissza-szétszedett-összerakott-kutyaszájából-vonatalól kivett példányhoz jutsz hozzá aminek 200%-os az akksija és 'karcmentes' és egy nyugdíjas orvosé volt aki csak vasárnap hallgatta rajta a misét.

De ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.

Előre menjél ne hátra!

2023. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ! Ezek valóban észérvek! Köszönöm mégegyszer! Maradok ennel !
2023. febr. 20. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, családtagomnak is iPhone 13 telefonja van, elégedett vele.
2023. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!