Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek jó telefonok? Samsung...

Ezek jó telefonok? Samsung GT-S5620 Monte és Samsung Corby S3650? melyik jobb? bár árban a GT-S5620 dupla annyi szinte, nekem mégis nagyon tetszik. Amugy érintőképernyősek? November végére lenne Barátnőm 21-ik szülinapjára ajándékba.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a monte nagyon jó elöny: wifi

több játék mint a corbi


hátrány kamera


corbival nem sok mindent lehet csinálni mig a monte egy szuper telefon ilyen áron amin most van


én is ilyet szeretnék (szürke)

2010. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Ne vegyél ilyen telefonokat. Ott van pl a nokia 5230. Nyílt oprendszer a monte-val ellentétben. egyszerűbb kezelés, a gps a monte-n nem az igazi, sokszor nem talál semmit.
2010. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nokia 5230?! Ezt ugye nem gondoltad komolyan, utolsó? Szar minőség, szó szerint nyikorog a telefon.

A Nokiában nem lehet bízni mostanában, lecsúsztak az első helyről. A Samsung, ami előretör.

2010. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Akkor vegyél egy játéktelefont. Volt monte a kezembe, köszi, elég is volt. Nokia 5230 legalább nyílt oprendszeres. Nyikorogni nem nyikorog. Az van asszonynak, tudom milyen telefon.
2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Igazából azért akarok Samsung-ot, mert az van neki most is csak már régi, szereti is, kitanulta a kezelhetőségét, ragaszkodik hozzá és a kedvenc telefonmárkája:-) Nekem Nokiám van sajnos ott is vannak gondok, előbb utóbb sajna mindegyik márkánál ugyanúgy jelentkeznek vmilyen formában:-(

még1szer köszike a válaszokat!

2010. okt. 5. 22:55
 7/7 Sipos Kriszta ***** válasza:
Szerintem a samsung monte jobb, mert szebb és talán gyorsabb is, de a corby viszont olcsóbb.
2010. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!