Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon alapján is tudnak...

Telefon alapján is tudnak figyelni valakit a rendőrök?

Figyelt kérdés

2021-ben sajnos több bűncselekményt elkövettem, a rendőrök tudták, hogy én vagyok az elkövető. Tudták a telefonszámom. Egy szép este elkövettem megegy cselekményt, kihívták a rendőröket, bevittek és mind a 12 balhét rámverték. Kihallgattak, majd elengedtek. Bíróság elítélt, a büntetésem letelt. Az nap este a nyomozó bent a rendőrségen mondta, hogy jövőhéten meg akart fogni. Jött volna utánam és megfog. Elgondolkodtam, h egy nagy városban, honnan tudta volna, hogy merre járok.


A telefonnak ehez köze lett volna vajon?

Csak úgy tudta volna merre járok.

Egy telefont tudnak úgy figyelni a rendőrök, hogy merrejár és kocsival utána menni? Méter pontosan le tudnak egy telefont szűkíteni merre jár?



2023. febr. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyula, nem unod még?
2023. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyula? Nem Levi?


Amúgy nem kell méter pontosan leszűkíteni, elég néhány utcányira és néhány járőr, nyomozó elkezd figyelni, meg ott vannak a kamerák is amiket tudnak nézni élőben. Szóval ha tudják ki vagy, tudják hogy nézel ki, és kitolod a képedet az utcára, akkor hamar megtalálnak telefon nélkül is.

2023. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amióta kijöttem a börtönből több mint 1 éve, azóta is volt, hogy figyeltek a rendőrök, nyáron 2x, ősszel 1x igazoltattak. Történt tavaly januárban egy gimnáziumban egy lopás, ami miatt tavaly májusban engem tanúként kihallgattak, azt hitték én voltam de az nem én voltam és nyáron leigazoltak 2x, +táskakipakolás, ősszel meg csak igazoltatás. Az egyik nyári igazoltatás, táskakipakoltatás aznap este volt, amikor délután az egyik bűnügyi nyomozó a villamoson ment haza én meg ránéztem és nsgyon csúnyát mondtam neki, hogy a jó k édes anyját. Emiatt mivel ezt a járőröknek jelezte, bosszúból este mentem haza, figyeltek, váttak és leigazoltattak, plusz táskakipakolás. Mondták is, hogy legközelebb kolleginával szépen beszélni. Az ügyvédem is találkozott vele és az ügyvéd is mondta, hogy mondta neki a nyomozónő, milyen szépen tetem neki, de ő nem foglalkozott vele. Csak érdekelte, ha a járőröket rámküldte bosszúbol. Figyeltek telefonon és az otthonomtól nem messze igazoltattak.


Most egy jó ideje már nem igazolatnak, pedig tudják a telefonszámomat, a telefon is természetesen mindig nálam van, megtehetnék, hogy mikor megyek haza várnak és leigazoltatnak, táskát kipakoltatják, de nem foglalkoznak mostanában velem. Pedig néha jön szembe velem meg mellettem rendőrautó és nem érdeklem őket. Nem foglalokoznak velem. Biztos nincsennek olyan módszerű lopások a városban, amiket én csináltam anno és hagynak békén. Én nem is lopok az biztos.

2023. febr. 22. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
igen tudnak
2023. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!