Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik napról a másikra sokkal...

Egyik napról a másikra sokkal jobban merül a telefon és melegszik is?

Figyelt kérdés

Reggelente indulás előtt még szoktam netezgetni, esetleg nézni 1-2 youtube videót. Általában 95% fölött van az akksi mikor elindulok otthonról.

Ma viszont 67%-ig lement, és nagyon melegedett úgy is hogy csak a facebook főoldal volt nyitva, szóval nem játszottam vagy ilyesmi.


Frissítés kb egy hete volt utoljára.


Ez a telefon most egy iphone xs, de amúgy nemrég egy androidos xiaomim is ezt csinálta, egyik nap még tökéletes volt minden, másnap kb két óra alatt koppra 0%-ra lemerült kvázi nulla használat mellett. (Utána meg megint jó lett, ezután még fél évig használtam és soha többé nem ismétlődött meg a jelenség)


Mi okoz ilyeneket? Mit tehetnék ellene??


2023. febr. 23. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenkor szervízbe adnám, és ha kisütik, hogy nem találják semmi baját (vagy találják, de közlik, hogy ez ilyen és nem, vagy csak egy kisebb/nagyobb vagyonért lehetne javítani), akkor megpróbálnám mielőbb elpasszolni valamennyire nyomottabb áron, és ha megkérdezik (megkérdi a vevő), hogy miért annyi, és miért nem (jóval) drágább, akkor és csakis akkor tennék a dologról említést.
2023. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos rosszul optimalizált alkalmazások tudnak ilyet csinálni, amikor hibásan működnek. De valószínűbb, hogy az akksi rosszalkodik, azért az xs nem mai telefon, ha gyári az akksija, akkor az már régen rossz.
2023. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Cserélt akksi. Konkrétan a tegnapi napig SEMMI baja nem volt egyáltalán.

2023. febr. 23. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyári akksi, vagy utángyártott?
2023. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Passz, így vettem nem annyira régen. De pl a xiaomim egy éves gyári akksival csinálta ezt.
2023. febr. 23. 12:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Újraindítottam, most újra jónak tűnik, bő egy órája be van kapcsolva a kijelző és nyomogatom, 90% fölött van, és nem melegszik. Reggel kevesebb mint egy óra kellett a 67%-hoz.
2023. febr. 23. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem itt valami hibás app lesz a háttérben. Miket használtál reggel? Vagy valami frissítés nem ment?
2023. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Facebookot meg az időjárás appot használtam reggel. Most face + reddit + böngészőt váltogattam.

2023. febr. 23. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
meg kell nézni mi használta az aksit lemerülés előtt
2023. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
... legalábbis androidon ez lehetséges.
2023. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!