Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes most...

Milyen telefont érdemes most venni jó ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

Idén lassan esedékes lesz új telefont néznem. Régebben Huawei párti voltam, de az most Trump miatt már kiesett. A mostani felhozatalt nem ismerem. Milyen telefont tudtok ajánlani az alábbi szempontok alapján?


- Csak Android érdekel, iPhone nem kell

- Nem akarok rá custom ROM-ot tenni, sem rootolni

- Google szolgáltatás legyen rajta

- 128 GB tárhely

- NFC muszáj

- Ujjlenyomatolvasó lehetőleg ne a kijelzőbe épített legyen

- Akku normális használattal bírja 2 napig (mostani 3500mAh akku nekem bírja)

- Nem érdekel a kamera, a leggagyibb is elég

- Nem fogok szókeresőnél bonyolultabb játékokat tolni rajta, sem videót vagy hangot szerkeszteni

- 100 ezer, nagyon maxi 120 a keret rá


2023. febr. 23. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
2023. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 11/11 Pro
2023. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 11 Pro telefonom van nekem, szerintem a legjobb ennyi pénzért.
2023. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 NTBS ***** válasza:
9%
Amire van pénzed.
2023. febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Galaxy A52s használtan? 145 ezer újonnan, annyiért nem venném meg, mert 1,5 éves telefon már, de Hardveraprón/Rejoy-on stb. van már 80-90 ezerért, akár újszerű is
2023. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, mondjuk az A52s-nél is kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó van. Xiaomi 11 Lite (NE)-t mondanám még. Sajnos ezek 2021-es modellek, a tavalyi modellek árai elég szépen elszálltak, és fejlődés sem volt a középkategóriában, sok esetben még rosszabb is lett az utódmodell (A52s vs. A53 rosszabb procival, előbbi prociját kapta meg az A73, ami itthon tudtommal nem kapható).
2023. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van még olyan telefon, amin hátlapi ujjlenyomat olvasó van, vagy már mindnél a kijelző alatt vagy a bekapcsoló gombon van?

Mert utána olvastam a Redmi Note 11-nek és mindenki arra panaszkodik, hogy pontatlan az ujjlenyomat-olvasó. A mostani Huawei-em hátlapija tökéletes és gyors.

2023. febr. 24. 09:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik mai telefonban a kijelző alatt van az ujjlenyomat olvasó, én nem ragaszkodnék a helyedben ahhoz, hogy ne ott legyen, mert kb. minden lehetséges telefont kilősz.


Több telefonom volt kijelző alatti ujjlenyomat olvasóval, a családban és a baráti körben is kb. mindenkinek ilyen van, senki sem panaszkodik rá. Néha vissza is sírom a FaceId helyett...

2023. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De a kijelzőn mindegy, hogy hova teszed az ujjad? Mert a hátlapinál elég egyértelmű volt, de a kijelző alattinál nem tudom. Nyilván ugye azzal ébreszted fel a telefont.
2023. febr. 24. 10:39
 10/12 anonim ***** válasza:

"De a kijelzőn mindegy, hogy hova teszed az ujjad? Mert a hátlapinál elég egyértelmű volt, de a kijelző alattinál nem tudom. Nyilván ugye azzal ébreszted fel a telefont."


Nem mindegy, megvan a helye. De egyrészt amikor hozzányúlsz a telefonhoz, megjelenik a kijelzőn az ujjlenyomat helye, másrészt kb. 2 hét használat után rutinból fogod csinálni, rá se fogsz nézni.

2023. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!