Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez a telefon? iPhone...

Megéri ez a telefon? iPhone 6S kiváló állapotban!

Figyelt kérdés

Kettőt találtam az oldalon, ami szerintem a legjobb árban és a legjobb állapotban van:


[link]


[link]



Mindenképpen iPhone-t szeretnék, de semmiképpen sem drágát, mert én alig használom valamire. Csak Viber, WhatsApp, böngészés, és minimális telefonálás. De régen volt egy iPhone 4-em, amit egyszerűen imádtam az operációs rendszere, könnyen kezelhetősége miatt.


Aztán lett egy Samsungom, ami elromlott.

Lett egy Huawei. Ami szintén elromlott. Mindkettőt utáltam....


2023. febr. 28. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Iphone=felső árkategóriás telefon=drága A 6s már egy elavult telefon.
2023. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát bocsi iphone 4em nekem is volt sőt a mai napig működőképes, de az nem a könnyen kezelhetőségéről volt híres, megnyugtatlak effelől. Kb olyan hitvány menüje és konstrukciója volt, mint a régi sony Ericsonoknak. Azok voltak ilyen mindentől hülyébb módon kezelhetőek.


A kérdésedre válaszolva, talán az iphone 13-14 van piacon, te meg 6-ban gondolkodsz. Abszolút nem ér meg semmilyen árat, ha már ennyire iphone fan vagy. Nálunk a 7eseket selejtezik a melóban 18 ezerért, de még azt se venném meg.

2023. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra, amit írsz, igazából bármelyik Lite telefon megteszi,

WhatsApp, Viber, böngészés, telefonálás, ezeket bármelyik alap telefon tudja.

Arra, azaz csakis és kizárólag önmagában ezek miatt nem kell, nincs szükség drága telefonra.

A Pro illetve felsőkategóriás - pl. iPhone - telefonok hatalmas előnye a Lite telefonokkal a hatalmas tárhelyből, jobb minőségű hardverből, illetve kamerából adódik - (utóbbin van egy halom szenzor, ami nagy, vagy épp óriási "tudást" ad a telefonnak amivel pl. lehet makrofotót készíteni stb. stb.), meg a sokkal jobb hardverből.



Ha neked a jobb kamerára és a nagyobb memóriára, nagyobb tárhelyre nincs szükséged (ezt meg lehet oldani DSLR fényképezőgéppel, de ha kicsit lejjebb adod az igényszintedet, amatőr fotósként egy MILC gép is megteheti, a tárolást is meg lehet oldani gépen, de akár mobilwinchesteren, vagy épp pendrive-on is), akkor felesleges az iPhone.


Végső soron persze aztán azt veszel, amit akarsz (vagy amire pénzed van..., vagy amire odaadja az az illető a pénzét, akitől a telefont kapod) ...

2023. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Én is Iphone-t szerettem volna, vettem is egy 8-t. Nekem hatalmas csalódás volt, de most már tudom, nem azzal kellett volna kezdenem az "ájfonozást". :D
2023. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone 6S-t nem ajánlom, mert nincs rá már semmilyen támogatás sen, sem pedig szoftver frissítés. Az iPhone 8-nak is idén ősszel megszűnik a támogatása. iPhone 11 vagy iPhone 12-öt vegyél használtan.
2023. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone-k ütőkártyája mindig is a hosszú szoftveres támogatás volt. A 6s egy már régen nem támogatott telefon, csak idő kérdése, hogy az általad említett appok nem fogják támogatni azt az iOS verziót, amin a 6s fut.
2023. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Családtagomnak ugyan ilyen telefonja volt, ősszel váltotta le, mivel már nem támogatott. Sokkal jobban jársz egy újabb iPhone-nal.
2023. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik megveheted. Viszont az appok aligha fognak rajta működni. Youtube az enyémen ment, meg a navigáció is, safari, és egyéb olyan alkalmazások ami alap volt. De sok app nem támogatott, elvault verzió már. Pedig én imádtam a 6ost iphonet.
2023. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 8 alatt már ne vagyél iPhonet!
2023. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Milyen hátrányom származik abból, hogy nincs rá támogatás?


Én semmilyen spéci applikációt nem használok. Amit használok az a Viber, WhatsApp, DM kuponbeváltós Payback, Lidl néha, és leginkább Spotify.


Ha nincs rá támogatás, akkor ezeket nem fogom tudni használni?


Szerintem a mostani telefonomon sincsen már támogatás (egy 2019-es Huawei Y5) és mennek ezek az applikációk.



Nem vagyok Apple fan, csupán tetszik a szoftver designja. Szerintem sokkal barátságosabb, jobb ránézni, jobb rajta böngészni, vagy egyáltalán bármit mint egy Androidon.

Minden sokkal jobban néz ki rajta, és több funkciós. A 4-es iphone-on is több funkció volt, sokkal jobban ki tudtam használni mint ezt az Y5-t.



Illetve méretben kicsi. Minél kisebb, minél kisebb helyen elfér a táskámban, annál jobb nekem. Az új iPhonok brutális méretűek.

2023. febr. 28. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!