Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s hiba mitől lehet?

Iphone 6s hiba mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az iphoneom egyszer csak megadta magát, elment a kijelzőn a kép. Viszont amikor hívtak csörgött, de nem tudtam felvenni. Majd pár órával később csontig lemerült.

Akku baj lenne? Bevittem szervizbe, csináltak vele valamit, most megint működik. De töltésre sem reagált, be se tudtam kapcsolni.... Elvileg lesz egy akku cseréje, de érthetetlen számomra mitől lehetett. Most jelenleg működik. Amikor elment a kép fel volt töltve normálisan.

Esetleg tud valaki valami tippet hogy mi lehet a gond?


2022. nov. 2. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kijelző ?
2022. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kicsit régi?

Igaz akkor még nem úgy gyártották őket hogy 2-3 évet bírjanak és nekem is van iphone 4esem meg 2014es xiaomim ami még működik, de azért ezek a dolgok egyszer tönkremennek mint minden más )))):

2022. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mai darab már

Sajnos előbb utóbb várható

Szerintem az akku csere sem éri meg már, inkább egy újabb iphone!

Majdnem annyi egy aksi csere mint maga a telo..

2022. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha kijelző baj lenne akkor nem mutatná a töltés jelet. Most működik.

Nem veszek újat, nekem ez megfelel. Nem gondolom hogy egy akkumulátor annyiba kerülne mint egy komplett telefon.

Csak érdekel más is járt e így, hozzáértők véleményére lennék kíváncsi első sorban. Tudom hgoy nem mostani, de nem is olyan régi hogy vállalhatatlan legyen.

2022. nov. 2. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy szoftveres probléma. Egy teljes újratelepítést, visszaállítást kellene csinálni.
2022. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha most működik, felveszi a töltést, stb., akkor megcsinálták. Miért nem a szervízt kérdezted meg, hogy mi volt a baja?

Lehet, hogy valami zárlat volt benne. Kevés áramot kapott a kijelző, stb.

2022. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudják.
2022. nov. 2. 19:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, majd kiderül meddig megy, de nem veszek újat az fix. Köszi a válaszokat.
2022. nov. 2. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Hát igen. Van ilyen.

Szétszeded, megtisztítod, összerakod, működik.

Pl. valami kosz, nevesség bejutott valahogy.

2022. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig előbb-utóbb muszáj lesz újat venned, mert 1-2 év és alig lesz alkalmazás, ami futni fog rajta... A legtöbb AppStore-os alkalmazásnak a legutolsó előtti vagy max az az előtti IOS verzió a minimumkövetelménye. Tekintve, hogy a 6s már nem fog több főverziót kapni, így kérdéses meddig használható még.
2022. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!