Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a mobilt lassan cserélhete...

Ezt a mobilt lassan cserélhetem le?

Figyelt kérdés

Egy 2017 vége felé piacra dobott okostelefonkám van. Egyébként nagyon szeretem, mindent tud amire használom.


Egy baja van, a töltő csatlakozása már kicsit kikopott, és igazgatni kell hogy töltsön, ha pedig egy kicsit már elmozdul, akkor nem tölt.


Sajnálom pedig, mert ezt leszámítva tényleg minden igényemnek megfelel.


2023. febr. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak elkoszolódott.

Ez esetben fogpiszkálóval óvatosan szedd ki belőle a port.


Ha ez nem segít, akkor szervizben párezer ft-ért megcsinálják a csatlakozót.

2023. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék hozzá az elsőhöz, hogy nem véletlenül írta a fogpiszkálót, de nem kizárólagosan csak az jó. Az a lényeg, hogy ne fémmel csináld (vagy bármi mással, ami vezeti az áramot).
2023. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be a takarítás akkor simán lehet töltőcsatlakozót cserélni. Az mégsem egy új telefon ára. Sztem 10 környékén megvan.
2023. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!