Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyjából két hete rendeltem...

Nagyjából két hete rendeltem egy Iphone 12 minit, teljesen újonnan és rendes áron. Amikor bekapcsoltam nem lehetett letölteni rá semmit se, rájöttem, h demo szoftver van telepitve. Végül sikerült megcsinálni. Ebből lehet vmi baj esetleg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből?
2023. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted?
2023. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
demó mód a kiállított mobilokon van, azokat olcsón szokták elpasszolni mert sokan össze vissza nyomogatják.
2023. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérnénk néhány részletet, mert ez a történet így elég furcsa.

Honnan rendelted, melyik boltból, webshopból?

Bontatlan volt? Rajta voltak a kis lehúzható csíkok a dobozon?

Amikor bekapcsoltad mit mutatott?

Ha nem, akkor nem új telefont vettél, hanem egy kiállítottat ami kiosk, vagy demo módban volt.


Vagyis nem "teljesen újonnan" és "rendes áron", tehát átvertek.

"Ebből lehet vmi baj esetleg?"

Az hogy ki tudja hány ember tapogatta össze vissza hónapokon keresztül. Végig rá volt dugva töltőre, úgyhogy lehet az akksija is legatyásodott. Szóval lehet belőle baj.

2023. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel nem szoktak kezet mosni, lehet a mobil barna csíkos a sok fogdosástól, ez vírus veszély lehet
2023. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Telefont a telefonpontról vásároltam, teljesen bontatlan volt, rajta volt a lehúzható fólia a dobozon, illetve a képernyőn is a fehér fólia. Ahogy nézem, a modellszáma 3-massal kezdődik ami furcsa. Az aksi kapacitása 100%-os még mindig.
2023. márc. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!