Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotify vagy Apple music...

Spotify vagy Apple music rendelkezik jobb hangminőséggel?

Figyelt kérdés

iPhone 11

Airpods pro

Melyik a jobb minőség?

Előre is köszönöm.



2023. márc. 2. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Spotify
Apple music
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van mindegyiknél próbaidőszak, használd ki!

De szerintem az Apple Musicnak... ott van veszteségmentes zene is.

2023. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"De szerintem az Apple Musicnak... ott van veszteségmentes zene is."


Ez esetben a Tidal jobb választás lehet.

De majdhogynem tök felesleges erre költeni, egy átalgos vezeték nélküli fülhallgatóval nem fogod hallani a különbséget. És igen, az AirPodsra is igaz ez.


Én két okból javasolnám a Spotifyt:

- Nem tudom milyen zenéket hallgatsz, de rétegzenék esetén valószínűbb, hogy Spofityn fent van, Apple Musicon pedig nem. A Spotify szélesebb körben elterjedt. Én pl. most rákerestem pár kevésbé ismert magyar punk és rock bandára, Spotifyn fent voltak, Apple Musicon nem.

- A Spotify olcsóbb.

- Egy kis lokálpatriotizmus: a Spotify európai (svéd). Az Apple Music meg nyilván amerikai. Szerintem te is bőven elég pénzt fizetsz amerikai multiknak internetes szolgáltatásokért, pl. az összes filmes streaming oldal amerikai, ahogy az összes felhőszolgáltató is. Kicsit támogassuk a "hazait" is.

2023. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ja de hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak: mivel az Apple Music tényleg tud veszteségmentes tömörítéssel is lejátszani, ezért annak jobb lehet a hangminősége. Csak persze legyen elég mobilneted. :)

A Spofityn is bejelentették egy ideje, hogy jön ilyen szolgáltatás, de tudtommal még mindig nincs.

2023. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Apple music
2023. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mobilnet nem probléma, korlátlan.

Illetve… a spoti olcsóbb volt, de mikor megvettem az airpodsot, kaptam 6 hónap apple music-ot. És most azt írja, hogy „A csomagja április 11. naptól kezdődően a normál 1 490,00 Ft/hónap áron újul meg, amíg le nem mondja”.

A spoti pedig most 2000-et von.

Mert most így mind a kettő van.

És sok esetben vettem észre, hogy az apple jobb volt. Pl.: a spotin találtam olyan zenét. Aminek rosszabb volt a minősége.

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. márc. 5. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindkettőt, az Apple music jobban működött a telefonomon, meg órámon(apple watch). De mégis Spoti mellett döntöttem hosszútávra a playlistek minősége miatt. Meg az "ajánlott" zenéket jobban eltalálja.(amikor kiismeri milyen zenét szeretsz, és ahhoz hasonló zenei playlistet rak össze)
2023. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!