Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsológombos ujjlenyomat...

Bekapcsológombos ujjlenyomat olvasó használata mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés

A kijelzőbe építettel ellentétben mennyire kényelmes a bekapcsológombba épített, vagy a mellette elhelyzeett?


Ez egy olcsóbb megoldást képviselne a kijelzőbe építettel ellentétben, vagy ez a jövő?



2023. márc. 3. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Plusz, ha kesztyűben vagy teljesen mindegy, hogy van-e, vagy sem. Sokkal jobb az arcazonosítást használni.
2023. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen kényelmes.
2023. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az sokkal jobban tetszett, mint a kijelzőbe épített. Volt már ilyenem és olyanom is, a jelenlegibnél sajnos a kijelzőbe van építve, de a régebbi telefonomon a bekapcsológombos az gyorsabb is volt, meg nekem kényelmesebb is.
2023. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Lehet szeretni ha elég gyors és pontos. Az enyém a kijelző alatt van, így egy kézzel nem tudom feloldani, de lehet ezzel is élni. Mellette használom az arcfeloldást is, de önmagában az ars nem mindig praktikus, és egy kicsit lassabb talán. Ezen kívül nem tudok több arcképet felvenni, így mindig a felvett képhez hasonló pózban kell feloldani ha az arcazonosítást használom. Ami kompromisszum.
2023. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Xiaomi 9T - teljesen kényelmes, jól működik, szeretem.
2023. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

"jobb az arcazonosítást használni"

ha kesztyűben vagy, akkor sál,sapka,nagykabát, nem lát a mobil...

2023. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!