Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet SMS-t küldeni...

Hogyan lehet SMS-t küldeni idegen számra?

Figyelt kérdés

Állandóan a csevegő program jön be, de csak olyanokkal lehet amik el vannak mentve. Anyukám egyik ismerősének szeretnék küldeni SMS-t de sajnos már 1 órája próbálkozom.


Xiaomi 12T android


2023. márc. 4. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
írd be a címzetthez a számot.... 🤷‍♂️
2023. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsen címzett. Csak az van, hogy "Beszélgetések keresése"
2023. márc. 4. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Kapcsold ki az rcs-t vagy állítsd be, hogy "Ha az üzenet nincs kézbesítve" ide: újraküldés szöveges üzenetként
2023. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ennyit a modern világról. A régi hagyományos telefonokon minden sokkal könnyebb volt
2023. márc. 4. 08:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Xiaomim van, nem pont ez, de nálam, ha beírom a telefonszámot a telefon alkalmazásban, nem az üzenetküldősben, akkor van olyan opció az új kontakt létrehozása és hasonlók alján, hogy üzenet küldése.


A másik ami ugyanúgy működik, hogy az üzenetküldős alkalmazásban jobb alul van valami olyasmi (az én telefonom angol így idézni nem tudok, bocsi), hogy beszélgetés indítása. Ezen az oldalon lehet felül keresni a kontaktok közt, illetve a végén a sok pöttyös ikonra (tárcsa) nyomva felugranak a számok és megadhatom kézzel melyik számra szeretnék küldeni.


Ha nagyon-nagyon nem megy egyik se, akkor mentsd el, írj neki úgy aztán törölheted is.


Sok sikert!

2023. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
Elküldöd a címzett telefonszámára.
2023. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idegen számra Marsszondán keresztül.
2023. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha ide ki tudtál írni egy kérdés, akkor egy telibevert SMS-t miért nem tudsz elküldeni?

Hihetetlen!

Beírod a címzetthez a telefonszámot, az üzenethez meg a szöveget és elküldöd.

Ha nem megy, akkor vegyél rendes telefont, ne a foskotró saoumival szórakozz.

2023. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első körben azt kellene tisztázni, hogy akinek küldeni akarod, neki van-e internetje? Ugyanis alap esetben a telefonok már nem SMS-t küldenek, hanem a Messages üzenetküldő alkalmazást használják, ami teljesen más, és mindkét oldalon szükséges hozzá internet. Az a baj, hogy alap esetben a telefon erre van állítva, és még rosszabb, ha a messenger telepítésekor azt választottad, hogy az legyen ami az "SMS"-eket is kezelje.

Sajnos a Messages alkalmazás nem is ellenőrzi a kézbesítés sikerességét, (kb mint pl a messenger, hogy üres karika a szöveg mellett, de majd megnézi a másik) ezért ahogy a 3-as is írta, beállításokban át kell állítani, hogy sikertelen kézbesítés esetén, a telefon ne várakozzon, hanem hagyományos SMS-ként próbálja meg elküldeni az üzenetet.

2023. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán bármi előnye ennek? Már én is megbántam, hogy telepítéskor engedélyeztem ezt a funkciót. Az sms legyen sms. Ha "csevegni" akarok, majd messengert használok. Ha emailezni, akkor emailt irok.

Nálam is katasztrófa azóta új számokra sms-t küldeni.

Azt hiszem, most döntöttem el, hogy ki is kapcsolom ezt a funkciót. Remélem, hagyja.

2023. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!