Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idegen nyelven kell küldeni...

Idegen nyelven kell küldeni az önéletrajzot, akkor a motivációs levelet küldhetem magyarul?

Figyelt kérdés

Egy ritkább nyelvröl van szó, nagyarul van az álláshirdetés, és az van irva, h megérteted magad azon a nyelven. Tehát nem felsöfok kell, nekem középfokom van, de passzív. Megértek mindent, de kicsit nehezen válaszolok.


De nem iy ez a lényeg, küldök idegen nyelven önéletrajzot, bár nem kérik, de szeretnék motivációs levelet küldeni hozzá. Ilyenkor hülyén néz ki, ha az magyarul küldöm? Idegen nyelven nem mindent tudnék beleírni.



2018. márc. 1. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérnek idegen nyelvű önéletrajzot, miért küldenéd úgy? Nem túl logikus.
2018. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt nem írtam, idegen nyelven kérik az önélatrajzot.
2018. márc. 1. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha írásban nem megy a nyelv, akkor valószínűleg szóban sem fog menni annyira, hogy az a munkavégzéshez elég legyen.
2018. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén nézne ki, igen.
2018. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!